Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleg bizonytalan vagyok 18 eves lany vagyok es a 19 eves baratommal osszekoltoztunk 4 honapja. Volt olyan az osszekoltozesunk elott h nem jartam le hozzajuk mert a kedves csaladja minden k-nak elmondott es mocskosul beszelt velem.m1 ezek utam le mentem lakni de viszont folyamatosan szurogatnak szivem lelkem kiteszem de senkineknsemmi nem jo. A baratommal egyszer kijovunk egyszer nem. Tudom h szeret de sztm sokkal fontosabb a csaladja mint en vagyis ezt erezteti. Ugy erzem elvagyok nyomva. Alig vartam h jojjon haza a munkabol de lefurdott evett es elment kartyazni es latta h sírok es nem erdekelte annyira szeretem 2 es fel eve vagyunk egyutt.
2019. márc. 1. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom!


Én nem költöztem volna oda a helyedben,eddig is voltak gondok a családjával tudhattad h ez csak romlik majd.


A helyedben hazaköltöznék, hátha észhez tér a barátod és változik a helyzet.


Őszinte leszek, nem fog. Nem kell mindenben egyetértenetek viszont az h sosem áll ki melletted és a szomorúságodban is magadra hagy illetve néha jó néha nem.. Ez már elmond mindent.


Közhely tudom, de ha vége is lesz.. Idővel jobb lesz és megköszönöd magadnak h volt elég erőd elhagyni.

Minden jót neked!


23N

2019. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aza baj felek. Fajdalmas bele gondolni h nem vagyunk egyutt. Aza baj nagyon szeretem de mindenbe igazad van amugy
2019. márc. 1. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ijeszd meg valamivel hátha észbe kap.
2019. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret de... Nem úgy ahogy én szeretném úgy érzem H neki lenne H jobbá tegye az egész itt töltött idomet
2019. márc. 2. 17:21
 5/9 anonim válasza:
Szia..sajnos én is igy voltam. Tudom hogy rossz..én párom vagy is most már csak a volt páromnak is fontosabb volt a család..igaz mi még nem költöztünk össze te már nagyon közel áltunk hozzá és azt akarták hogy költözzek oda hogy éljünk négyen mert ö nem merte ott hagyni anyuciját. Már ott tartottak hogy ha teherbe esek akkor hol legyen a kis ágy meg ilyenek. Egy darabig türtem mert nagyon szerettem aztán bekövetkezett a nem várt..terhes lettem amit közöltem is vele..az anja kijelentette hogy nem a fiacskájátol van a drága exem meg elhagyott terhesen. Sajnos én igy jártam. De kiléptem ebböl a kapcsolatbol. Rossz volt nagyon még bele gondolni is rossz volt hogy meg történt..aztán meg lett a kis fiam és találkoztam a mostani párommal akivel majd nem két éve együtt vagyunk. Most jöttem rá igazán hogy jo döntést hoztam akkor. Még igy is hogy akkoriba nagyon fájt..
2019. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hm sajnalatos h vannak ilyen emberek. De most beszeltem a parommal es most elvagyunk es megbeszeltuk h osszegyujtsuk a penzt es elmegyunk albereltbe mer inen mennunk kell meg nyugtom nem lesz itt sosem varok egy kicsit. Hatha eltudunk menni. Csak oda is sok penz kenne es nem tudom h kenne elkezdeni
2019. márc. 4. 12:46
 7/9 anonim válasza:
Sikerülni fog..sok sikert :)
2019. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nem hinném elegem van már az apja belém köt mint mindenki más is és mondtam H vegyen fel a párom providentet H elmenjünk mer már nem bírom és nem. O nem.
2019. márc. 7. 07:02
 9/9 anonim válasza:
Hát akkor nem tudom de csak sikerülni fog :)
2019. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!