Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek meddig tartott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meddig tartott a gimnazista barátotokkal/barátnőtökkel a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,van egy korombeli lány,fullra belé vagyok esve,csak van barátja kb.1 éve az érdekelne hogy még lehet-e esélyem nála majd:)

2019. márc. 1. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt 17 éves barátnőm 19 évesen és 1 hónapig tartott.. Mert nem mentem hozzá 1 hétig ezért össze jött mással .. Xd Majd 24-5 évesen legyél újra szerelmes pls.
2019. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog az sokáig tartani, nyugi.
2019. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyik 1 évig, a másik 2. Azért lett vége, mert én felnőttem, de sajnos mindkét párom megmaradt nagy gyereknek. Akkor jöttem rá, hogy ha megfelelő párt akarok akkor olyanokkal kell ismerkednem akik 5-6 évvel idősebbek nálam.

Ettől függetlenül simán lehetséges, hogy örök élet meg egy nap lesz a kapcsolat, de nem jellemző. Ha nem nagyon van előzetes párkapcsolati tapasztalatuk akkor ahogy 1-2 év múlva megjelennek az első komolyabb problémák véget is szokott érni a kapcsolat.

2019. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 5 éve vagyok együtt a barátommal, akivel 16 évesen jöttem össze.

Most egy gyors statisztikát nézve az osztálytársaimról, meg más ismerőseimről (17 évesen és most), 13-ból 7 kapcsolat tudtommal még mindig tart (ebből 4 első kapcsolat), 6 olyan 1,5-2 évig tartott, ők mind az érettségi után 0,5-1 éven belül szakítottak.

2019. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15evesen jöttünk össze, ő 18 volt. 7evet voltunk együtt, az utolsó 3evben együtt is eltunk. Én kattantam be 7ev után...
2019. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 éve tart. Én 17 voltam, a férjem 20 amikor összejöttünk. Szerintem nem érdemes arra várni, mikor szakítanak.
2019. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első gimis barátommal pár hónapig, a másodikkal kicsit több, mint 2 évig, egyetemisták voltunk, mikor szakítottunk. (Mindkét kapcsolatnak én vetettem véget.) A volt osztálytársaim közül hirtelen 4 lány jut eszembe, akik az akkori barátjukhoz mentek hozzá és szültek neki gyerekeket, de lehet, hogy vannak többen is. (17 éve érettségiztünk.) Szóval vagy együtt maradnak hosszú távon, vagy nem. Szerintem a gimis szerelmek többsége nem tart sokáig, bár egy év a mai világban nem is rossz ebben a korosztályban. Lehet, hogy komoly a dolog. Ha jól ismered őket,talán van valamennyi rálátásod a kapcsolatukra.
2019. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!