Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Van most egy lány aki nagyon tetszik aranyos vicces csinos és okos azonban van egy olyan oldala amit ki nem állhatok! Egyszerre szeretem és utálom!

Figyelt kérdés

ti éreztetek már igy egy személy iránt egyszerre romantikus, szexuális szeretetet és utálatot, undort?


nem tudom mi tévő legyek... tudom hogy senki sem tökéletes mindenkinek van hibája vagy valamilyen heplye


egyes hibáit szinte szeretem mert kissé ügyetlen, már szinte horrorisztikusan fél a rovaroktól (mármint nem igy ahogy a lányok hanem ugy ahogy az araknofobiások a pokoktól) ez is át tud menni egy fajta komikus játékká ahol ott ugrándozik fel alá néha el is sírja magát amitől csak még édesebb


de ugyan akkor mindent bele ad elhivatott a céljának és annyi erőt tesz bele hogy más már rég kipurcant volna ezt az oldalát szinte már csodálom felnézek rá és inspirál is szinte erőt add hogy én is ugyan ilyen keményen dolgozzak (kissé furán is érzem magam ettől mivel én vagyok a fiú ő pedig a lány :D jah és még az sem történt meg sohasem hogy valakire felnézzek vagy csodáljam) és itt jön most az amitől kettős érzésem van!


van egy oldala neki nem is tudom lehetne igy nevezni de szinte ez az a dolog amit utálok egy lányban vagy inkább lenézem, undorodok, megvetem...


a lényeg ha csak egy üreges érzés lenne kevésbé zavarna de valamiért nála nagyon zavar (a többi lánynál szinte keresztül nézem ezt mert nem érdemes hogy rá forditsak 2 gondoltnál többet



2019. márc. 3. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
igen
2019. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted édes, amikor pánikba van esve, akkor valami baj van veled. Panikol szegény és neked az cuki? Jó ég, biztosan nem vagy oda érte.
2019. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan ez az érzésem volt nem olyan rég egy nővel kapcsolatban.

Én hallgattam a rossz érzésre és lezártam a dolgot. Aztán beigazolódott a megérzésem.

Ő konkrétan velem nagyon kedves volt, másokkal már nem. Ez nem tettszett. Aztán mikor lett valakije, volt hogy velem is oknélkül nagyon bunkó volt. Itt adtam hálát hogy nem folytattam vele.

2019. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi zavar benne konkretan?
2019. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

vannak alkalmak amikor ugy öltözik fel mint a legolcsobb szuka az országban valamikor ugy felvág neki a nadrágja mint ha ketté hasították volna meg stb... (nos amire a férfiak 85% azt mondja szexi de igazából közönséges és olcsó én meg pont a maradék 15%-ba tartozok bele aki szintén látja hogy mi ez...igazából)


de leginkább az zavar hogy látszik hogy nem ilyen mert a hétköznapokban mint minden normális ember úgy öltözködik, nem tudom miért erőlteti ennyire (bizonytalanság, vagy valami más?) a másik eset amikor rövidebb nadrágot húzott fel a nyáron és kint volt neki a hátsója egy kicsit és hiszitek vagy sem de tök kínosan érezte magát egyfolytában csak lehúzogadtta mert mindig felcsúszott neki... :S egy másik esetben meg olyan volt mint ha felnyársalták volna alulról a pillanat hevében be is szóltam neki hogy ez undorító (már nem emlékszem hogy reagált rá) de igen nekem is vannak hibáim pl nyugodt természetű vagyok de nagyon forró vérű vagyok ha egyszer elkap a pillanat heve


igen tudom ez szinte ilyen kis piti dolog... (mivel a többség azt mondja huu ez igen jó, akkor is mondjátok ezt ha lányotok lesz és ő fog így járkálni az utcán!) de egyszerűen ezt érzem ilyen társaságban nevelkedtem fel ahol a férfiak kinyitják a nők elött az ajtot segitenek nekik fel venni a kabátot stb...

2019. márc. 3. 16:54
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
" ugy öltözik fel mint a legolcsobb szuka az országban " Egyértelmü (már a megfogalmazásodbol is látszik), hogy te ezt nem fogadod el. Ne rabold az idejét, add fel rá a kabátját és nyisd ki elötte az ajtot és tisztelettel bucsuzz el töle. Nem a lányod, tedd meg!
2019. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetet, az utóbbi kapcsolatomban nagyon össze voltam zavarodva, van olyan, hogy egyszerre csodálsz valakit, mégis utálod. Bár nálam az utálat inkább a barátom bánásmódja miatt jött elõ. Azt nem tudom elképzelni, hogy lehet valakit az öltözködése miatt utálni:DD
2019. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

akkor segitek kicsit átfogalmazni hogy mindenki meg értse :D miért zavar az öltöködése


az senkit sem zavar ha épp valakinek a barátnőjének vannak fiú barátai vagy sokszor beszélget fiúkkal


van egy határ ahol az már nem öltözködés hanem mutogatás ez zavar engem

2019. márc. 3. 18:59
 9/11 A kérdező kommentje:

ne raboljam az idejét? nem tudom miről beszélsz...de ha te mondod biztos igaz lehet :D MÁR A MEGFOGALMAZÁSODBÓL

ne vedd túlságosan magadra csak poénkodok :S

2019. márc. 3. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd haennyire zavar az öltözéke. Am honnan tudod hogy mutogatja magát!? Eleve kánikula van olyankor az a furcsaha valaki bebugyolaljamagát.Lehet ismerkedik mivel lehet hogy szingli akkor nincs bekorlatozva.
2019. márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!