Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hódítsam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg ezt a nőt? Piszkosul tetszik, szép, aranyos és kedves is.

Figyelt kérdés
41 éves elvált férfi vagyok és kb 2 hónapja "ismerkedtem" meg egy 31 éves egyedülálló anyukával, aki 1,5 éve van egyedül. Már az elején elmondta, hogy nem akar az életébe férfit, kapcsolatot, de még alkalmit sem, csak neten levelezni, beszélgetni. Én azonban meg akarom őt kapni, mert szép, aranyos és kedves és ezt minden nap el is mondom neki. Felajánlottam, hogy legyünk nagyon jó haverok....
2017. márc. 1. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Tudod ertelmezni, hogy nem akar teged az eletebe? Meghogy az idosebb ferfiak nem ragadosak... A nem az nem.
2017. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elején elmondta, hogy nem akar kapcsolatot, akkor ne erőltesd. Keress mást.
2017. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"meg akarom kapni" - Senkit nem érdekel, hogy te mit akarsz, ha ő nem akar téged.
2017. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben a döntését. Vagy várj amíg meggondolja magát, addig csak barátkozz vele.
2017. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te meg akarod kapni, neked ez a lényeg, az nem számít, hogy ő mit akar mi?
2017. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem akar magához közel engedni, pedig szeretném, kényeztetném, ott lennék mellette....stb.
2017. márc. 1. 16:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem csodálom... én sem engednélek, ha ilyen túlontúl ragaszkodó vagy.


Az ilyenekkel, mint te, csak baj van.


Ne haragudj, lehet, hogy nem ilyen vagy, nem akarlak megsérteni, lehet, hogy csak a rossz tapasztalat mondatja velem... de inkább, hagyd őt békén.

2017. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak neki erre nincs igénye. Vagy van, csak nem veled. Ez nem egy tárgy, amit birtokolhatsz, hanem egy nő, egy élőlény, saját akarattal rendelkező élőlény.
2017. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A meg.akarom kani birzoklási vgyrabutal.Kérdés ha őnigent mondd is ugyan ez lenne e.

A másik meg a szeretném kényeztetni es sorstársai kezdetű mondtaok.... Tenis az full.romantikus.pasi.lehetsz.Sztem megijed tőled.Hagyd beken es ertsd meg hogy nem akar toled semmit.

2017. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*A meg akarom kapni birtoklási vágyra utal.
2017. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!