Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így, ha már elvileg nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy sráccal nagyon szoros baráti kapcsolatom volt (sokan szerelemnek hitték), de sajnos összevesztünk. Azóta nem beszélünk, és próbál úgy viselkedni előttem, mintha nem érdekelném. A hátam mögött viszont kérdezgeti a barátaim, hogy miket mesélek nekik meg még a tanáromat sem restelli rólam kérdezgetni. A múltkor fellépett az osztályunk, az eseményen ő is ott volt. Akkor egy enyhe smink volt rajtam, plusz hófehér ruha,sokan dicsérték. Mikor felsorakoztunk, akkor láttam, hogy ott támaszkodik az ajtónál, és hosszasan rám néz (ha máskor néztem rá, akkor úgy tett, mint aki észre se veszi, hogy nézik), mikor ránéztem még mindig nézett. Aztán az egész osztályukból csak ő nézte végig a táncunkat, és pont azon az oldalon állt, ahol én táncolok, ott is végig bámult. Szerintetek csak azért nézett, mert fura volt neki h ki vagyok sminkelve vagy mert esélyes, hogy bejövök neki?


19/L


2019. márc. 5. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tutira bejösz neki!
2019. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rossz kategóriába írtad. Ez ink párkapcsolati kérdés.


De tuti bejösz neki.

2019. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem túl bonyolult, nyilvánvalóan bejössz neki, és valószínűleg az összeveszés is ezért volt. Örülhetsz, simogatja az egod.
2019. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!