Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem erdeklem tulzottan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erdeklem tulzottan, ha igy viselkedik, vagy pedig nagyon is erdeklem?

Figyelt kérdés
Szoval vagy 3 eve megismertem, amikor probalt hozzam kozeledni. Nekem picit nyomulosnak tunt, ezert nem is alltam le vele. Utana parszor lattam, hogy sokszor nezett, de semmi nem tortent. Majd probaltam jelezni neki tavaly nyaron,hogy szabad a palya, de akkor nem igazan foglalkozott velem, nem vette a lapot. Azota egyre gyakrabban nez, akarhanyszor meglat, folyamatosan bamul, 1xmegint megprobalt kozeledni, viszont nem igazan tudtam hova tenni a dolgokat, ezert eleg hideg voltam vele. Azota is folyton nez, gyakran nez, mosolyog ram, ha meglat hangosan koszon.
2014. dec. 14. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekled. Beszélj vele, vagy jelezd nyíltabban hogy mit akarsz.
2014. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ember, nagyon kis szemét vagy :c ne játsz már vele, ha tetszik, akkor kezdeményezzél már te... 2x elutasítottad, és akkor is folyton téged néz? ha mosolyog igen, ha pedig úgy néz, aki ölni készül, nem.. De a legegyszerűbb, ha megkérdezed :D
2014. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!