Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vennél a barátnődnek almás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél a barátnődnek almás telefont a születésnapjára, ha nem kérné, de látnád rajta, hogy nagyon szeretné, ha az nem okoz neked pénzügyi gondokat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Erre gondolok:


[link]

2019. márc. 14. 15:29
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Ezt tényleg nem tudod egyedül eldönteni?Ne mi mondjuk már meg,hogy kinek mit vegyél.Te ismered a csajodat,nem mi.

Az,hogy én mit veszek a nőmnek,az téged ne befolyásoljon.

2019. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Semmit nem kér a párom és mindig mondja, apróság pont elég.

Viszont ha megérzem, hogy tetszik neki valami, azt megkapja.


Utoljára egy lánc volt, amit jelenlétembe meg sem nézett. Ismerősöm viszont többször látta, hogy megcsodálja. Így megkapta.

2019. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Egy barátnőnek nem. Ha már a feleségem, akkor igen.
2019. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Én a barátnőmnek megvettem az első autóját,egy kis minit-mindig nézegette út közbe és mondta,hogy neki ilyen kell.Diplomaosztojára meg is vettem neki :)

22f

2019. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6, 22 évesen vettél egy minit? Nem csak álmodtad? :)
2019. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Soha. Csak a Huawei!!! 😊
2019. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ne várd el a párodtól, hogy ilyen ajándékot vegyen neked. Ha erre vágysz, akkor vedd meg magadnak. Ha meg nem teheted meg, akkor addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér. Vagy húzz el dolgozni és keresd meg a rávalót.

Következőleg mit fogsz kérni? Egy gyémántgyűrűt?


Soha nem értettem az ilyen anyagias kislányokat, hogy mégis, minek nézik egyes pasikat?


Ja, és ne hisztizzél, ha nem kapod meg tőle. Attól, hogy ide kiírtál egy ilyen kérdést, és kapsz rá választ, még ez nem fedi azt a valóságot, amit ő gondol.

2019. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha a történetben te vagy a nő és ilyen dologra vágysz, akkor mindenképp beszéld meg a pároddal, mert ez egy születésnapi ajándéknak szerintem nagyon drága. Vagy gyűjtögess kicsit és felesben fizessétek ki, én anno így vettem egy drágább notebookot, születésnapomra a vőlegényem kifizette a felét.



Ha a sztoriban te a férfi vagy, és látod hogy a barátnődnek ez tényleg nagy vágya, és valóban nem jelentene anyagi megterhelést akkor szerintem vegyl neki nyugodtan.

2019. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!