Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok melyik a gyakoribb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik a gyakoribb?

Figyelt kérdés
Ha egy ismeretlen fiú Facebookon ír nektek ismerkedési szándékkal vagy ha utcán vagy buszmegállóban próbálnak meg ismerkedni veletek? Melyik jönne be jobban?

2019. márc. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Facebook gyakoribb nálam. Amit mondjuk nem igazán értek, mert van kint jó pár közös utazós kép párommal. Tehát annyira nem méltatnak, hogy legalább végiggörgessék a profilom és rájöjjenek, hogy nem akarok ismerkedni.

Amúgy nekem személy szerint egyik se jön be. Nem szeretem amikor konkrét társkeresési szándékkal közelednek. Azt szeretem, amikor valami kapcsán megismerjük egymást és rájövünk, hogy tökre bejön a másik. De az ilyen "szia, szép vagy, megismerkedünk?" stílusú dolog semmilyen platformon nem jön be.

2019. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Személy szerint én szeretek ha villamoson, vonaton, buszra várva,stb megszólítanak valamivel. Facebookon nem írok vissza senki idegennek, többnyire azért mert a sablon sziamizuhogyvagy vagy szompinektunszmegismernelek dolgokra én nemnogazan tudok úgy reagálni hogy az ne erőltetett beszélgetést szüljön. Élőben könnyebb témát találni hamar. Viszont ha nagyon nyomul valaki élőben, vagy nagyon üvölt róla hogy kapcsolat reményében szólít meg, azt nem szeretem. Azt viszont nagyon, amikor valakivel érdekfeszítő módon végig tudok beszelgetni egy 20-25peecet amíg utazom.


19/L

2019. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*szeretem, szimpinektűnszmegismernélek, percet ( bocsánat gyorsan írtam)
2019. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem nagyon gyakori de az ismeretlenül rámírnak/bejelölnek gyakoribb. Nem szeretem ezt az ismeretlenül írogatást. Ilyeneket olvasás nélkül törlöm (más az ha ismerős ír).

Utcán, buszmegállóban még nem szólítottak le (max ezek a tipikus tapló barom beszólások voltak hé cica és társai). Pedig az jobban bejönne. Ha valaki normálisan jönne oda. Annak örülnék még ha nem is jönne be a pasi, hisz legalább megpróbálta.

2019. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se a legjobb mód, de engem ismeretlenül ne szólítgassanak már meg az utcán, akkor inkább a facebookos. Olyan volt is több sráccal, amikor még szingli voltam. Vagy 4-5 ilyen is volt, pedig se szép nem vagyok, se nem teszem ki semmimet. O.o Akkor vajon, aki tényleg szép vagy kirakja mindenét, az mennyi ilyet kaphat? Akkor lehet engem is zavarna, de ez a 4-5 még rendben volt. Bár egyikből se lett semmi.

22/L

2019. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!