Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldi szerelem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viharos Tavasz kérdése:

Külföldi szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem megvető és elítélő kritikát szeretnék hallani, hanem olyan emberek véleményét, tanácsát, tapasztalatát, akik voltak már hasonló helyzetben. Egyedül a saját lábamon stabilan álló független nő vagyok már jó ideje, biztos, stabil egzisztenciával. Év elején egy külföldi utam során összehozott a sors egy távol-keleti országban élő de magyar 11 éve nős, három gyerekes férfival. A felesége született távol-keleti. A legmerészebb álmaimban sem godoltam rá amikor elutaztam, hogy velem ez fog történni, még csak gondolati szinten sem jutott eszembe, hogy épp ott és épp így fogok szerelembe esni. De megtörtént. Az ott töltött egy hét során SEMMI nem történt köztünk, ami a klasszikus megcsalást\elcsábítást jelentené. Csupán szavakban és nagyon őszintén kifejeztük egymás számára, hogy mit érzünk egymás iránt és mit váltott ki belőlünk a másik. Ő elmondta őszintén azt is, hogy nős, és hogy annak idején úgy és azért vette el a feleségét, mert szó szerint az életét mentette meg. Akkoriban, idegen országba kitelepedve szembe került az ottani törvényekkel és a felesége, "megmentette", annak fejében (fizettségként! ) hogy elveszi feleségül. Ő úgy érezte végre " befogadták", elvette hát feleségül, aztán hamar született sorban egymás után a 3 gyerek, de boldog igazán soha nem volt, csak "hálás" és úgy érezte, hogy ezzel tartozik a feleségének. Mindamellett őszintén azt is elmondta, hogy ennek a boldogtalan életnek ára van, egyre nagyobb, sokszor menekül az alkoholhoz és meglehetősen hedonista, züllött életet él, amit viszont a felesége tűr neki, nyilván nem véletlenül. Tulajdonképpen ő már abból az országból menekülne is, új életet kezdve valahol Európában, munkáját nem szereti, jól meglenne a családja nélkül, csak hát a lelkiismerete. Azt is elmondta, hogy soha nem csalta és csalná meg a feleségét, velem sem tette de én valamiért "megkísértettem". Eljött a hazautazásom, nem állapodtunk meg semmiben, de nagyon felkavaró és fájdalmas volt az " elválás". Nem tudtam mit csináljak, tudtam, hogy ő nem fog keresni, de éreztem, hogy "feladta nekem a leckét". Aztán ahogy hazajöttem én voltam aki a közösségi oldalon megkerestem és onnantól kezdve elindult a pokol. A felesége hamar megtudta, hogy vagyok (nagyon nem is titkolta) aztán kb.1 hónapja el is költözött a családjától. Válni viszont nem tud. A fentebb leírtak szerint igen " sokba kerülne" neki a válás, gondolom ki kellene fizetni a " szabadulás" árát és valamiféle házassági szerződést is aláírattak anno vele. Most patt helyzetben van, mert a felesége folyamatosan zsarolja, cirkuszol vele, fenyegetőzik és természetesen hallani sem akar a válásról. Most viszont három napja eltűnt, semmit nem tudok róla, nem üzen, tegnap éjjel viszont borzasztó dolgot csinált, szó szerint egy horrorisztikus képet tett fel a közösségi oldalára, lefejezett állatokat. Én elborzadtam a látványtól is meg a gondolattól is, hogy mi lehet vele. Az utolsó kommunikációnk egymás felé 3 napja annyi volt, hogy "nagy veszélyben vagyok én is és ő is" mert a felesége bosszút akar állni ha el mer válni tőle és engem sem hagy ki belőle. Úgy érzem most elborult az agya és nem tudom, hogy mit csináljak vagy tegyek e egyáltalán valamit. Nem merem keresni, nem akarom még nagyobb bajba sodorni, de úgy érzem, hogy feladta, nekünk már nem lesz kapcsolatunk egymással. Mit tegyek?
2019. márc. 19. 13:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a hapsit, mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Ő azt az életet választotta, azzal a nővel. Ha ki akar lépni a házasságából, csinálja nyugodtan, és vállalja az esetleges következményeket is.
2019. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így érzem, de azt is, hogy vállalná ő ennek az árát és a következményeit is, csak nem erről van szó, hanem, hogy valamiért nem tudja, valami történhetett....
2019. márc. 19. 13:36
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyire el akarna válni, már elvált volna, nem vár addig, ameddig jön valaki, "akiért" el lehet.

Illetve nekem leírás alapján úgy tűnik, nincs teljesen minden rendben vele fejben, szóval azért én szelektálnám, mit hiszek el...

2019. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Szép mese.
2019. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Illetve melyik ez a (mindenbizonnyal) ázsiai ország?

Mert azért nem mindegy, hogy Indiába nősült, vagy mondjuk Dél-Koreába.

2019. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azt én megértem, hogy addig nem válik el, míg nincs igazán "kiért", illetve amíg nincs kibe " belekapadszkodnia"... A semmitől a rossz is jobb, legfeljebb "belehal" az önpusztító életbe... Igen, valóban a leírtak alapján tűnhet úgy, hogy kicsit "nincs rendben fejben" nála valami. Viszont úgy ahogy megismertem, beszéltem vele és látom, hogy mindez azért van, mert belül örjöng, annyira nem bírja már ezt az életet, viszont ettől eltekintve láttam azt is, hogy milyen szerethető ember alapvetően... De mert félresiklott az élete, ebben őrlődik... Nem Indiában és nem is Dél-Kóreában, de hasonlóan bonyolult és számunkra idegen törvénykezésű országban. És ez nem mese, hanem valóban így van.
2019. márc. 19. 13:57
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Direkt hoztam fel példának, hogy India vagy Dél-Korea, utalva arra, hogy egy számunkra idegen berendeezkedésű, vallási alapon törvénykező országról van-e szó, mint India, vagy egy modern, európai jellegű, és tőlünk nem akkor mértékben eltérő, csak épp ázsiai országról, mint Dél-Korea.


De ezek szerint akkor az előbbi.

2019. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a faszi viccen kivul egy kettyos agybeteg nem normalis ember. Sulyos pszichiatriai kategoriaba eso zurok vannak vele. Ugyhogy a teendod, hogy halat adsz a sorsnak, amiert teljesen elerhetetlen formaban dobta eled ot, es nem keverdtel bele valami beteges agyrembe, es elfelejted szepen.
2019. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Megint egy kitalált történet?Hurrá
2019. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom én is így felfogni, de ha szeretsz valakit, nehéz...
2019. márc. 19. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!