Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen nemzetközi vegyespároso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemzetközi vegyespárosok fordulnak elő ismerősi, baráti köreitekben?

Figyelt kérdés
Természetesen a szerelemre gondolok és ahol az egyik fél magyar! Pl közismert, hogy magyar lányok könnyen kötnek barátságot kolumbiai és olasz fiúkkal. Valamint a lengyel-magyar barátságról is hallottunk már :D Egyes nemzetek tagjaiból alkotott párosok jól ki tudnak jönni egymással, míg mások kevésbé. Fejtsük meg közösen mi hát a titok!

2017. jún. 1. 08:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik ismerősöm egy norvég férfival házasodott végül össze, gyerekük is van már, kint élnek. Mivel én imádom az északi országokat, mindig kicsit "irigykedek", milyen jó lehet ott élni (de nem tőlük irigylem, nagyon aranyos, kedves nő, megérdemli a boldog életet).

22/L

2017. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
3 ilyen párt ismerek, mindben a magyar a nő. Egy amerikai férfival, egy brittel, egy mexikóival van együtt.
2017. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Magyar-angol,magyar-svajciangol,magyar-olaszfrancia,magyar-spanyol,magyar-tuneziai,fiuk kozul magyar-portugal feleseggel. Mi a titok?
2017. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Nincs titok. Az ember az ember. Akarmilyen nyelven is beszél.


Az ismeretségi körömben van német, olasz, lengyel, arab vegyes házasság is.

2017. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Lengyel-magyar, arab-magyar parosokat ismerek, illetve magamat es a paromat is ismerem török-magyar paroskent :D.
2017. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek olyan magyar férfit, akinek brazil barátnője van, olyat is, akinek cseh, olyat is, aki egy lengyel nőt vett el felelségül. Egyik magyar kolléganőmnek (külföldön élek) olasz férje van, egy másiknak portugál a barátja. Egyik volt szaktársam egy nigériai férfihoz ment hozzá, együtt vannak már 8-9 éve. Itt vagyok én is, 7 éve vagyok az argentín származású férjemmel.


Egyébként a baráti körömben rengeteg olyan vegyes kapcsolat is van, ahol egyik fél sem magyar. Szerintem a titok maga az ember és a konkrét személyiség, nincs klasszikus recept.

2017. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Ja, de egyebkent titok nincsen, manapsag hiaba eltek x kilometerre egymastol, teljesen mas kulturaban manapsag mar ugyanazokrol a dolgokrol fogtok hallani kiskorotok ota, ugyanazokat a meseket fogjak adni peldaul (:D), dalokat, filmeket, igy egy kozos hatter sokkal jobban adott mint pl. 500 eve. Ehhez csak nehany egyedi kulturelem tartozik, de abba ha erdekel a masik hazaja, akkor hamar beletanulsz. Elfogadas, tanulas, kommunikacio. Ennyi lehet max. a titok.
2017. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy lengyel-magyar és egy finn-magyar pár jutott most eszembe. Mindkettő esetében a férfi a magyar.
2017. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
olasz-japán - magyar. A fiú a magyar.
2017. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Portugál-magyar:) saját történet
2017. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!