Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok izmos és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok izmos és nagyon férfiatlan vagyok akkor sose lesz baràtnöm?

Figyelt kérdés
Annyira szrul nézek ki. Nincs bennem semmi férfias. Még sose volt baràtnöm. Szex se. Régen próbàltam edzeni sportolni de hiàba. Sheldon Cooper hozzàm képest egy kigyúrt àllat. 26F

2019. márc. 21. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel homo rovatba, ők tennének beléd biztos valamit, ami férfias.

32/f

2019. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy Sheldon ratyi a való életben.
2019. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És még alacsony is vagyok mellé mégis volt.

A beszélőkét kell fejleszteni.

És olyan lányt találni, aki nem IQlight.

2019. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért írod, hogy hiába sportoltál? Tettél az egészségedért ez miért volt hiába? Az, hogy nem edzel rendesen, nem jelenti azt, hogy hiába volt. Futástól nem leszel kigyúrva, ahogy súlyzós edzéstől sem, ha nincs kajád normális, de arra ott a sport mozgás kategória...
2019. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Például ha van sok pénzed amit nagylelkűen költögetsz ajándékokra, akkor simán lesz így is.
2019. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!