Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy ferfi aki elott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferfi aki elott rettenetesen zavarban vagyok, annyira vonzodom hozza. Rogton elkezd gyorsan verni a szivem, o ezt eszreveszi?

Figyelt kérdés
Hogy kuzdjem ezt le? Szerintetek o ezt eszre veszi? :D Es ha igen, szerintetek hulyenek nez? Nem nagyon szoktunk beszelgetni, csak ritkan ha olyan a helyzet. Fiatal lany vagyok, o 17 evvel idosebb nalam. :/
2019. márc. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Igen, általában észrevenni ha vki zavarban van. De ezt általában cukinak, imponálónak tartják a pasik.

Más dolog, hogy ez nyilván plátói szinten fog maradni, de neki biztosan jól esik egy fiatal lány rajongása.

2019. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Észreveszi.

Ha akarna/merne akkor nyitna feléd.


Leküzdeni magadtól nem fogod tudni.. de az idő majd megoldja a dolgokat, szép lassan közömbösé válik.

2019. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy észreveszi, főleg ha sokat bámulod, de lehet, hogy elképzelése sincs róla. Nem tudhatjuk. Nem gondolom, hogy hülyének lennél nézve emiatt. Az önbizalmának biztos nem árt persze a dolog.
2019. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Látja (mert nem ma született), de leszarja. Elkönyveli magának, hogy még megnézik és annyi. Neked meg majd elmúlik. Gondolom, nem akarsz rámászni. Akkor lenne ciki, nem minden idősebb férfi esik hasra, ha egy kislány megnézi. Hány éves vagy?
2019. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%

Nálam akkor volt ilyen, amikor belehabarodtam valakibe, pedig én sem vagyok mai csirke... :-D Ő is ennyivel idősebb nálam.

Amúgy kiszúrják az ilyet, ő is tuti látja rajtad. Általában ettől csak aranyosabb leszel a szemében, szóval nyugi!

2019. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!