Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a magyarok...

Akik szerint a magyarok rettenetesen állnak hozzá a bevándorlás témájához és szerintük mi totál intoleránsak vagyunk, azok. ,? (többi lent)

Figyelt kérdés
...eddig hány menekültet fogadtak be, hány bála ruhát adományoztak, mennyi pénzt küldtek nekik, hány ételosztásra mentek el önkéntesnek, hány napot dolgoztak menekülttáborokban, hány bevándorlónak segítettel munkát találni és mivel járultak hozzá a beintegrálódásukhoz? (a facebook posztok megosztása nem számít)

2016. aug. 10. 15:43
 1/9 partizana ***** válasza:
25%
Most olvastam, hogy ez azért tök normális, mert mi is keveredtünk minden néppel. Tudod ilyenkor rájössz, hogy bizonyos emberek megérdemlik ezt a néphódítást.
2016. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mikor a keletinél voltak tömegesen, minden nap ott mentem munkába és a pincesdnél vettem 2 adag reggelit és az egyiket odaadtam ott valakinek. És te?
2016. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Akik ellenzik a befogadásukat: Megkérdezhetném, hogy mégis mennyi pénzt küldtetek a határmenti rendőröknek, dolgoztatok a körülményeik javításán, netán adtatok anyagot a kerítésépítéshez és/vagy járultatok hozzá a népszavazás költségtérítéséhez, mely titeket képvisel? stb. stb.


Mindenki aki a bevándorlás ellen/mellett érvel, az a kollektív felelősségvállalás alapjával teszi. Gondolom, miközben te a migrik ellen érvelsz, abból se azt akarod kihozni, hogy egyedül te állj a déli határon és utasítsd vissza őket, hanem az egész ország együttesen, mert úgy van értelme/hatékonysága.


Állami szinten beszélünk ezekről a témákról, és mint olyan (ha megvan a végső döntés) mindenki az adója formájában járul is hozzá, annak (a döntés) kivitelezésében.

2016. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

A véres szájjal uszítok ellenük és a befogadom őket a lakásomba között azért vabnak átmenetek.


A magyarok amúgy nem állnak rettenetesen a témához, de előítéletek, általanosítások mindig vannak, ami rettenetes, hogy ezekre építve pártállamunk gyűlöletkampányt folytat.

2016. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

"hány bála ruhát adományoztak"


1 zsáknyit.


"hány ételosztásra mentek el önkéntesnek"


5-6.


És te hány órát határőrködtél?

2016. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 partizana ***** válasza:

"És te hány órát határőrködtél?"


Ez a katonák és a rendőrök dolga.

2016. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"minden nap ott mentem munkába és a pincesdnél vettem 2 adag reggelit és az egyiket odaadtam ott valakinek. És te?"


Én is, a Kati kolléganőnek. Másnap meg ő vett és adott nekem.

2016. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vicces volt amikor az egyik Bécsi pályaudvaron odajött hozzám egy menekült hogy adjak pár eurót. Én ott álltam egy szakadt farmerben, ő meg a legújabb márkás cuccokban, okostelóval. Végig néztem rajta és megkérdeztem hogy ezt most viccnek szánja-e.
2016. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

3-5: A vicc az, hogy a rendőrségen dolgozom (nem vagyok rendőr) és nálunk mindenkinek kötelező lemenni a határra x napra, amikor kvázi 24 órás szolgálatot kell folyamatosan teljesíteni.


Elhiszed nekem, ha azt mondom, hogy kruvára elegem már a migráncsokból és mindenkinek jobb lenne, ha otthon maradnának?


Annak idején, amikor az öregapám és a korosztálya lépett meg külföldre 56-ban, akkor ők nem csinálták azt, amit a mostani migrik. Ők normálisan viselkedtek, tudták magukat igazolni és beilleszkedtek nagyon-nagyon gyorsan az ottani társadalomba (egy nyelvvizsga kurzus elég volt, kb.).


Most meg ezek mit produkálnak? Ugyanolyan agresszívak, mint a kisebbségünk (ha nem még jobban). Osztogassatok csak ételt nyugodtan, de ezzel nem segítetek kb. senkin.


8: Ez meg a másik, amin nem tudok napirendre térni. Anno még Győrben az egész migrihullám előtt láttam ilyeneket. Ránézésre olyan ruhákban és műszaki cikkekkel felvértezve közlekedett, ami nekem kb. félévi bevételem volt az egyetem alatt.

2016. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!