Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ez, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez, vagy csak félreértek valamit?

Figyelt kérdés
Megtörténhet, hogy életében először érzek szerelmet (eddig még nem is érdekelt senki), de olyan ember iránt, akit nem is ismerek, ráadásul az általános megítélése kifejezetten rossz, ha nem borzasztó? Tudom, hogy igazi hülyeségnek hangzik, de nem tudok nem úgy érezni, hogy értem, mit miért csinált, és érzem azt, ami anno valószínűleg őt is vezérelte.

2019. márc. 24. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2019. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, nekem annyi.
2019. márc. 24. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már, jó vége is lehet.

Vagy valamiért lehetetlen, hogy együtt legyetek majd egy szép napon?

2019. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól függ. Ha halott, az akadály?
2019. márc. 24. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ha jól értelmezem, mások megítélése miatt meg sem akarod ismerni? Ez így érdekes, legalább a lehetőséget megpróbálhatnád megadni kettőtöknek, lehet még nem késő.

Mi a "bűne"? Ha meg szabad kérdezni.

2019. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz...
2019. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szóval teljesen meghalt az ember?


vagy csak az ügy halott?

2019. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, az ember halott, jó 40 éve. És ezáltal nyilván az ügy is halott. Hát a bűne, az meg... Nehéz összefoglalni. Főként gyilkosság. Én soha nem voltam agresszív típus, de mindig könnyen elkalandozott ilyen irányba a fantáziám. Valahogy kötődést érzek, és nem tudom leküzdeni. A szüleimmel jó a kapcsolatom, vannak barátaim, ez nem valamilyen apakomplexus. Tudom, unatkozó csitrinek hangzok, de igyekszem kezdeni valamit az életemmel, megy is, csak ezt nem tudom hová tenni. Nem tudom kivel megbeszélni, az emberek vagy hülyének tartanak, vagy valamilyen okból kifolyólag izgalmasnak és különlegesnek találják ezt, ami meg.. . Hát elég gáz.
2019. márc. 24. 21:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Ezt hívják rajongásnak.
2019. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de közben meg ez van a legközelebb hozzá, legalábbis az alapján, amit hallottam és tapasztaltam. Soha nem éreztem semmit a környezetemben lévők iránt.
2019. márc. 24. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!