Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénzemért van velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzemért van velem vagy csak félreértek valamit?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, jelenleg még tanulok. Folyamatos jövedelemmel nem rendelkezek. A párom 25 éves, akinek normális munkahelye van. Havi 150ezer ft keres. Több alkalommal is volt már, hogy elvárta, hogy fizessek mindent nyílvános helyen. (Meki, kávézó, étterem..stb). Mielött félreértések keletkeznének, elmondanám, hogy nem várom el hogy mindent a férfi fizessen. Ez a kérdés azért merült fel bennem mert az esetek 80%-ba a párom elvárja, hogy én álljam a számlát. Ez vajon normális?

#a pénzemért van velem?
2015. máj. 24. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális,kidobnám mint a huzat.
2015. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem az.
2015. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nála kérdeznél rá a dologra?

Egyébként nem normális ugyanúgy, ahogy az sem az, ha ezt egy nő várja el a barátjától. Az lenne a normális, ha felesben fizetnének egyenlő felekként.

2015. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 To7ka ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak a pénzedért van veled, de ha egyszer megteheti, hogy spórol rajtad, plusz még a saját kajáját is kifizetteti Veled, miért ne tenné? Nem mondom, hogy normális, tuti azt tanácsolnám hogy az ilyen pasit el kell hajtani (kifizetteti, elvárja), de ha megteheti Veled, akkor miért ne tenné meg? Állj a sarkadra kislány!:)) nő..
2015. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt azért hozzátenném még, hogy nagyon sokszor sír a szája, hogy nincs pénze. De azért mindig ott lapul egy kis pénz a pénztárcájába. Nem tudom eldönteni, hogy szeret e, vagy tényleg csak a pénzem kell neki. Mert mindig velem akar lenni, együtt is vagyunk. Bemutat a barátainak, megyünk erre-arra, a szüleinek is bemutatott már, és a közösségi oldalakra is rendszeresen feltölt velem közös képet, posztot.

Csak ez a szitu tényleg, hogy elmegyünk kajálni és elvárja, hogy fizessek. De itt is kihangsúlyoznám, hogy nem minden esetbe👆🏽 most akkor szeret vagy nem szeret? 😹

2015. máj. 24. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
EZ nem normális. Beszélj erről vele.
2015. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben csak akkor lehetsz biztos ha nala rakerdezel.mi nem ismerjuk nem tudhatjuk
2015. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán normális, lévén, neked nincs is folyamatos jövedelmed. Nyilván ő többet kap havonta mint te, igaz neki valószínűleg fizetnie kell a számlákat.
2015. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, érdekes egy kandúrcicád van.

Én mindig, mindenhol fizetek, nem csak a csajomnak, hanem olykor a kolléganőknek / régi ismerősöknek is.

Mondjuk ÉN megtehetem.

Dobd ki a francba ezt az olcsójánost...

2015. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszélnék én vele, csak egyszerűen nem tudom, hogy vázoljam fel neki ezt. Nem tudom, hogy kerdezzek nála rá. :(
2015. máj. 25. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!