Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet valakibe szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet valakibe szeretni évekkel később?

Figyelt kérdés

Nem értem mi történt velem, a segítségeteket szeretném kérni, hogy rájöjjek.


Szóval van egy kollégám akivel majdnem napi szinten találkozok kis időre, évek óta. Eddig soha nem néztem rá férfiként, mindig is rendesnek tartottam és jókat beszélgettünk, nevetgéltünk és viccelődtünk de egyszerűen csak egy kedves nem túl közeli barátként tekintettem rá. Azt sejtem, hogy neki nőként tetszenék de valahogy erről az évek alatt sosem beszéltünk, csak 1-2 elejtett szavából gondolom ezt. Meg igazából soha nem is mutattam felé, hogy bármit is szeretnék tőle.


Nekem igazából mindig volt valakim kivéve az utóbbi másfél évet. Akkor volt egy óriási csalódásom, ami nagyon földhöz vágott. Egy teljes évig utána egyáltalán semmilyen szinten nem volt senki az életemben. Most a télen is csak olyan érzelem nélküli kapcsolatom volt, ráadásul nagyon ritkán (nem kell ecsetelnem ugye a lényegét? :))


Szóval 1 hónapja megint egyedül vagyok és ez a kolléga most hirtelen elkezdett érdekelni. De attól félek, hogy csak vmi vadászösztön vagy vmi hülyeség tört rám. Nagyon rendes férfi, ha úgy alakulna hogy lenne esélyem nála, nem szeretnék szórakozni vele.


Szóval mit tegyek, mit figyeljek meg magamon hogy biztos legyek magamban?

Tudom hogy a guglin ezer meg egy ilyen cikk van de ettől függetlenül örülnék, ha mondjuk olvashatnék "valós" történeteket is pl. Hátha mással is történt ilyesmi. Akkoris érdekel a történet ha nem lett hepiend.

Előre is köszönöm mindenkinek


30/N


2019. márc. 31. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha viszket és most ő is számításba jöhet, azt szerelemnek azért nem nevezném...
2019. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvességed. Ha annyira akarnám, meg tudnám oldani az ilyen irányú gondjaimat akárkivel.

Mindegy, nem magyarázkodom neked.

2019. márc. 31. 17:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszindulat nem vezérelt, csak nem tudtam máshogy kifejezni. Túl van ez agyalva. Főleg, hogy alig beszélsz az illetővel, mint írod. 30 évesen nem értem, hogy mit vársz. Ha akarsz valamit, hívd el valahova. Aztán vagy elmegy, vagy nem.
2019. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Mi 5 éve ismertük egymást a férjemmel, mielőtt összejöttünk. Az első randinkon, amikor már “úgy” néztem rá, tudtam, hogy ő lesz a férjem. 😊
2019. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pont az a problémám, hogy napi szinten találkozok vele és fogok is, és úgy nem akarom se elhívni se semmit ha csak "viszket" ahogy te fogalmaztál.

Elvileg erről szólna a kérdés, hogy ki hogy jött rá mit érez vagy vmi ilyesmi.

2019. márc. 31. 17:59
 6/13 A kérdező kommentje:
Például az utolsónak a válasza már egy kis segítség. Ő tudta hogy a férje lesz. Nekem is valami ilyesmi bizonyosságra lenne szükségem akármelyik irányba.
2019. márc. 31. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát, akkor várnod kell, amíg pár romantikus regényt olvasó nő jön és ír valami cukros közhelyet...

Ha nem akarod elhívni és ő sem lép, sose ismered meg. Akkor nézzétek tovább egymást, erre nem lehet mit mondani.

2019. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tételezzük fel, hogy azt csinálom, amit mondasz. Elhívom, összejön, elvagyok vele és aztán x hónap után rájövök, hogy csak "viszketett".

És mivel ő nem egy olyan típus, aki cserélgeti a nőit, esetleg megviselné ez az egész.

Szerinted milyen érzés lenne utána úgy tükörbe nézni és még találkozni is vele?

Pont ezért szeretném végiggondolni és ehhez kérek vmi instrukciókat és "cukormázas" történeteket.

Hogy tudjam, akárhogy is döntök, felnőtt módjára végiggondoltam és nem csak önző módon az aktuális igényeimnek megfelelően viselkedtem.


Amúgy nem viszketésről van szó. A csalódásom óta azon voltam, hogy megváltozzak. A csalódásom tárgya se volt egy jó ember. Akkoriban sokat buliztam, hétvégente alkohol, szórtam a pénzt, ruhákra, élményekre, bármire.

Utána úgy döntöttem, hogy ez így nem mehet tovább, csak a szar alakokat vonzom.

Azóta sportolok, könyveket olvasok, a szombat estéimet is leginkább itthon töltöm, nem járok bulizni. Igyekszem változni.

És abban bízom, hogy a változás hatására talán másmilyen férfi tetszene meg legközelebb. És most itt ez a helyzet de nem vagyok biztos benne....

2019. márc. 31. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

És mivel ő nem egy olyan típus, aki cserélgeti a nőit, esetleg megviselné ez az egész.


Bakker, aki ismerkedik, tudomásul veszi, hogy benne van a pakliban, hogy nem mndig jön be. Ezért nem fog eret vágni senki, ha nem mentálisan beteg. De én már tényleg nem értem ezt a gondolkodást, szóval, részemről a téma off.

2019. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van. Hallod! Ezer köszi!!!!
2019. márc. 31. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!