Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Bele tudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bele tudnátok szeretni valakibe azért is/annak ellenére is mert olyan aki egyedül hagyottnak érzi magát, ha értitek?

Figyelt kérdés

Tehát az ugye tudott dolog, hogy a többség számára a férfias az ha magabiztosabb, kicsit önhittebb, csapodár (ami a beszédet, nyitottságot illeti), tehát kifejezetten a nyughatatlan, szangvinikus, "vagánykodó" jellem. Aki kicsit ki tudja kapcsolni, legalább is ez a tapasztalat.


De ha a pasi másabb - mondjuk sokkal inkább higgadt, megfontolt, és ami fő a szó még elfogadható értelmében prűd, elég önbizalom hiányos, és ettől könnyen elkeseredik vagy magába fordul. Noha ez nem jelenti azt sem, hogy papucs. Ez nem jelenti azt, hogy benne nincs sok mint az előző típusban. Hanem épp az, hogy biztatásra, egyfajta pozitív kapcsolatra van szüksége, hogy talpon álljon, de akkor tud nagyon sikeres vagyis kiegyensúlyozott lenni.


Szóval ha így érthető mi az a magára maradt, törékeny ami ugye egyáltalán nem illik egy férfira mint szó. ha valaki ilyen, de emellett nagyon érzéki, kedves akkor is bele tudnátok szeretni? Tudna tetszeni, vagy innentől szóba sem jöhet?



2018. júl. 28. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lenne,de ettől miért lenne bárki papucs? ennek semmi köze hozzá
2018. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoba johetne, mint egy aranyos ismeros. Ferfikent max akkor, ha meg mindig 14 eves lennek, akkoriban tetszettek az ilyesmi ferfiak.
2018. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Na, na. Álljunk meg. Az az ember nem lesz higgadt, pláne nem nyugodt, aki szeparációs szorongásban és önbizalomhiányban szenved egy életen át és belém kapaszkodik.


Ne haragudj, de nem kell a nyakamba gond. Egy ilyen ember nem fog engem istápolni a gyengébb napjaimon, mert mindig csak kér és tőlem vár égi áldást. Nincs kire támaszkodnom a személyében, mert neki van rám szüksége és ebben semmi kölcsönös nincs, ráadásul rám ragasztja a rossz kedvét, amit megszüntetni sem lehet, mert nem konkrét probléma miatt van, hanem a személyisébéből fakad (amin pszichológus segíthet) és mellette stresszel is. Gyakorlatilag lenne egy lény, aki nekem vagy másoknak van kiszolgáltatva. És itt van az a pont, ahol nem tárgyalok ezzel az emberrel. Van elég stressz így is az életemben, nem hiányzik, hogy még mást is a vállamon kelljen cipelnem, sajnálom.


Néha, ha a páromnak van valami gondja, búja, persze, hogy felkarolom és segítek neki. De ez nem egy konstans állapot, hanem ér valamit és gyökeresen megszüntethető, mert alapvetően egészséges ember. Nálad ilyenben reménykedni sem lehet, mert minden addig van rendben, amígy olyanod van.


Figyu, srácok, ha csak egy terapeutát és némi szexet kerestek, ne akarjatok kapcsolatot. Nem vagyunk főállású pszichiáterek, sem dadusok.

2018. júl. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hasonló lehetek, csak nőben, nem tartom magam egészségesnek, de ettől még tudok támasza lenni a másiknak, amikor szüksége van, és merítenek belőlem erőt, akik közel állnak hozzám, bármennyire hihetetlen. Egyáltalán nem egyoldalúak az emberi kapcsolataim, a szerelmeim sem. „Csak” az kell hozzá, hogy tényleg szeressenek és fogadjanak el, érezzem, hogy számítok.
2018. júl. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

A kedvesem kb. ilyen volt, mikor megismerkedtünk. Két hosszú párkapcsolaton és önbizalomromboló csalódáson túl. Igyekeztem minden gesztusommal azt erősíteni, hogy igenis van, akinek pontosan úgy kell, amilyen, nem akarom megváltoztatni. Nem tudom, a prűdségem mit értesz, ő pl. nem szívesen vetkőzött le világosban még előttem se, nem járt strandra, mert nem tartotta a testét szerethetőnek. Ez elmúlik, ha az ember rájön, hogy valaki nem annak ellenére, hanem azért szereti, amilyen, kívül-belül.

Szóval a válasz: igen, bele tudnánk szeretni :D

2018. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!