Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exem azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azt mondta hogy bármit megtenne hogy ujból együt lehessünk, ezzel azt akarja mondani hogy le akar velem feküdni, veszitse el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább a magyar órákkal foglalkozz !!
2014. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Házi feladatod kész van már?
2014. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ömm, sokat segítene ha a TE, és az adott Ex életkorát, és nemét meg tudnád adni :)
2014. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De talán tényleg jobb lenne ha az órára figyelnél.
2014. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én világomban olyan, hogy az exem szűz nem létezik. Milyen az már jarok valakivel és még csak a kezét se fogom meg? (remélem mindenki érti, mire gondolok)


Szerintem valószínű, hogy azért keres...

2014. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszonöm az értelmes válaszokat, 17/f vagyok, az exem 16/l
2014. dec. 1. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy patront megér nem?....Bár a lányok nem azok akik éppenséggel azért jönnek vissza hogy elveszítsék a szüzességüket. Gyermek szerelem szerintem.
2014. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó, 12-13 éveseknél teljesen normális (lenne), ha a "járás" pontosan kimerül abban, hogy a kezét megfogja és az arcára ad puszit. 22-23 évesen esetleg lehet értelme annak, amit te mondasz, de gyanítom, hogy a kérdező az előbbi kategóriába tartozik.


kérdező. ha ismét össze szeretne veled jönni, az nem feltétlenül jelenti, hogy bármilyen terve van a szüzességével, lehet, hogy egyszerűen csak szeretne veled lenni, minden testiséget mellőzendő (is, akár). lehet, hogy céloz arra, hogy akár le is feküdne veled, de nem hiszem, hogy ez lenne a fő célja.

2014. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi, 5öst értem az "utolsó" alatt.
2014. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!