Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak a nők romantikusak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nők romantikusak?

Figyelt kérdés

A pasik állandóan dugni akarnak.

Ha mondjuk ölelgetik vagy puszilgatják a nőket, azt azért csinálják, hogy beindítsák őket, hogy aztán egy jót dugjanak.. nem pedig szeretetből ölelgetnek/puszilgatnak.... Ha pl az ölébe ül a nő hogy ölelgesse a férfit, csak úgy, akkor is folyton már dugni akarnak, vagy ha az ágyban csak csókolózni szeretnének a nők, a pasik akkor is rögtön szexelni... A pasiknak miért nincs szivük?Miért folyton csak a szex, a szex a fontos?


2019. ápr. 6. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert végtelenül egyszerű lények, nagyjából mint az egysejtűek, annyi érzelmi intelligenciával.
2019. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Ne általánosíts. Nem minden pasi ilyen, erre én vagyok az élő példa.


23/F

2019. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy romantikus pasit ismerek,köztük a párom is az, és nem feltétlenül dugni akar az aki puszilgatja,ölelgeti a másikat. Arról nem más tehet,h te eddig taplokkal voltál..
2019. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 és miért kéne neked hinnem? :D
2019. ápr. 6. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem neked eddig csak ilyen pasikkal volt dolgod, akik így viselkedtek veled. Biztos nagyon vonzó nő vagy és rögtön beindítod őket. De nyugi, sok férfi van aki tud romantikus lenni, és megérti ha nem vágysz épp szexre, csak gyengédségre és törődésre. Ehhez persze kell egyfajta érzelmi érettség.
2019. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás!

Van elég sok romantikus férfi. És van sok nem romantikus nő is!

2019. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, rengeteg pasi van aki nem csak a szexre megy meg az egyéjszakásra. Attól mert neked ez a tapasztalatod az még nem a világ. NEM a környezeted tesz téged, és nem a tapasztalatod mutatja meg azt hogy "csak" ennyiből áll a világ és kész.
2019. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet ám romantikusan is szexelni!
2019. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy miért általánosítasz?!
2019. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ilyen nőből is van :D előző barátnőm ugyanezt csinálta, ő nem akarta csak úgy a bújást, egyből szex ha valamit közeledtem, utána már nem is közeledtem annyit :DDD néha jó egy kicsit csak romantika :)
2019. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!