Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli férfiak, akiknek nem adatott meg ezekből minden. Ti hogy bírjátok a társadalom a nyomást? Hogy legyetek jó kinézetűek, legyen hitelmentes lakásotok, megfelelő autótok, min.250 nettós fizetés, sok barát, de romantikusak is legyetek stb?

Figyelt kérdés
Ti miben véreztetek el ebben a versenyben?
2017. ápr. 17. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:

- Barátok nincsenek. már...mindenki megházasodott mindnek gyereke van a java elköltözött, aki maradt abból senki nem ér rá vagyis ha rá is ér más más a program ahová nem igazán illek.

- átlagos kinézetűnek tartom magam voltak barátnőim, most per pill fél éve nincs. Szóval ezzel nem volt gond.

- van saját ház, örökségből.

- de 180 e Ft-ot keresek csak jelenleg és egyenlőre nem találok mnásik jobb állást.


Lassan úgy érzem a gyerek ügyből kimaradok, sőt talán már nem is akarok.

A házasság sem lényeg számomra.

Szóval jelenleg egyedül, a munkahelyemet nem szeretme, a magánéletem romokban, szóval jelenleg semmi nem igazán jó.

2017. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Igazából csak egy valami számít ezek közül az pedig a pénz.

Ha van pénzed akkor van saját lakásod, saját autód, jut időd magadra, hogy hobbijaid legyenek, járj rendszeresen ezdeni, jó ételeket egyél, jobb ruhában járj, több időt szakíts másokra.


Sajnos jelenlegi társadalmi rendszerünkben, ha egyszer belekerül az ember a mókuskerékbe akkor teljesen önerőből, segítség nélkül szinte lehetetlen kikerülni mert a munkád elveszi az életed 70-75%-át. Félre tenni nem tudsz komolyabb összeget, nincs idős sem önmagadra sem másokra, a lakbért, rezsit és a kaját pedig fizetni kell. Sajnos a társadalmi elitnek nem is érdeke, hogy többre vidd mert így mindig lesz olcsó munkaerő amivel ők magasabb színvonalon tudnak élni.

2017. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
2-es: ez ugyanigy van a önellátó nőkkel szemben is, sőt a külsővel kapcsolatosan egyre nagyobbak az elvárások.
2017. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozom ilyenekkel h mások mit gondolnak rólam.

Jó h ne csapjak fel Amerika Kapitánynak.


Nincs itt semmiféle verseny. Ilyennek nem kell törődni.

Ennyi. Most mások mondják meg neked h mi legyen számodra a jó és hogy élj ? Ne röhögtess már.

Épp elég agymosó a világ így is.

2017. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja a ma 20:06-kor válaszoló. A saját tapasztalatommal egészíteném ki. Amikor dolgoztam, nem volt időm és erőm pénzt keresni. De rájöttem, hogy a Szabadság az alapja mindennek. Amikor felmondtam és szabad lettem, a pénz is rámtalált, persze teljesen becsületes úton. Ha szabadság van akkor minden más is jön magától. Mégis kevesen gondolják ezt így. Hanem például aki szegény, az keres magának egy állást. Ami által mégszegényebb lesz, hisz az által ideje és szabadsága sem lesz, meg lelki ereje sem önmagára. Gondoljunk csak azokra akik Győzike csoportjába tartoznak, még ők is tisztában vannak azzal hogy nem állást kell keresni hanem pénzt és jólétet.

Én azért lettem szingli mert egykor a munkahely rabja voltam. Tehát nem fordítva ahogy a kérdés sugallja, hogy azért véreztem volna el valamiben mert szingli voltam. Persze azért a szingli életmód aztán bevonzhat bizonyos hátrányokat.

2017. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

#4 és itt gyk-n gyűlnek össze az agymosottak!


Érdekes, hogy én ezeket a társadalmi nyomásokat valahogy nem érzem, nincs diplomám, csak 120e-et keresek, nincs lakásom és még csak Brad Pitt hasonmás se vagyok, nem vagyok kigyúrva.. autóm is csak egy átlagos 500e-es kategória, sőt, 28 évesen otthon lakom a szüleimnél.. mégis van egy aranyos, intelligens barátnőm aki imád!

2017. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
48%
A #6-os kommentelő valószínűleg kifelejtette a hozzászólásából, hogy 23 centis vastag doronggal áldotta meg a sors.
2017. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ezek mind megadattak még szingli vagyok.



Most komolyan egy 30+ mérnök, vagy jobb fajta közgazdász számára ezeknek a javaknak az elérése nem túl nagy durranás, ha ettől még simán lehet szingli az ember.

2017. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk a pontokat:

Jó kinézet: Úgy nézek ki, ahogy. Nem fogok plasztikai sebészhez menni, hogy teljesen új fejet csináljon. A

maradékra azért próbálok odafigyelni.

Hitelmentes lakás: Nincs hitelem. Nem is volt, nem is

lesz remélhetőleg. Nem fogom a bankokat etetni, és

(minimum tudat alatt) azzal stresszelni magamat, hogy

bármikor elvehetik, amit már részben kifizettem, csak

azért, mert beüt a sz@@r, és rosszul döntöttem a hitel

felvétellel. Addig nyújtózkodok, amíg megtehetem.

Megfelelő autó: Nekem megfelel. Alacsony fogyasztás,

elvisz A-ból B-be, akár másokkal együtt is, még nem

hagyott cserben. Vehetnék más típust, de minek? Ha

nem használom, azért nem veszek, hogy másnak csorogjon

a nyála..

Fizetés: Ezt a pontot hagyjuk, elég korrekt fizetésem

van.

Sok barát: Minek? Annyi felé kellene osztódnom. Felszí-

nes, haveri kapcsolatok meg nem kellenek. Legyen néhány

barátom, akikre bármikor, bármiben számíthatok. Sokkal

többet ér

Romantikus: Megy az, de szintén nem mások miatt, hanem

mert ilyen vagyok. Ha pedig a nő ezt igényli, meg is

tudom neki adni.


Összességében nem másnak akarok megfelelni, hanem magam

döntöm el, hogyan élem az életem. Akinek tetszik, tetszik,

akinek nem, azt meg sajnálom, ha már jobb dolga sincs,

mint az én életvitelemen csámcsogni :)

2017. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!