Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, pozitív vagy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pozitív vagy negatív irányban csalódtatok a női ideálképbe? Mondjuk ahoz képest, ahogy egész fiatalon láttátok őket, és amit hozott a valóság.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen negatív, bár ez az egész világra igaz.
2019. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Negatív, és ez napról napra rosszabb.
2019. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

pozitívan

fiatal koromban azt hittem minden nő hisztis házisárkány és szexre kellenek, nem nagyon értettem őket

de azóta megismertem sok csodás nőt és ez nagyon megváltoztatta hogy hogy állok hozzájuk

2019. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Negatív. A külső ugyanolyan, mint régen, de a belső értékek eltűntek.
2019. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abszolút negatív, életem első és egyetlen szerelme átvert, elárult...
2019. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Negatív irányban.

Azt hittem a legtöbb nő jó szívű, angyali lelkületű, aztán kiderült hogy egy fenéket... Millióból jó ha 1 olyan mint régen hittem a nőket...

2019. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Negatív. Összesen 1-2 tényleg intelligens nőt ismerek és 1-2 olyat, aki nem anyagias vagy felszínes.
2019. ápr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pozitív. Tiniként csúnya voltam, alacsony és pattanásos. Csak plátói szerelmem volt. Aztán megnőttem, elkezdtem sportolni és sose gondoltam volna, h ennyi csajt meg tudok fektetni. Pedig még nem is óriási a f*rkam.
2021. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!