Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegyek úgy, mintha észre sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek úgy, mintha észre sem vettem volna? Pozitív, vagy negatív ez a szituáció?

Figyelt kérdés

Egy hete jöttem össze hivatalosan egy sráccal, de már 2 hónapja találkozgattunk, rengeteget beszélgettünk, szóval minden úgy ment, ahogy általában a kapcsolatok kezdődnek...

Idő közben feltűnt egy lány, aki folyton mindenét belikeolta, amikor egyszer facebookozott mellettem, láttam a lány nevét az üzenetekben. Nem hoztam soha szóba, nyilván akkor még semmi közöm nem volt a dologhoz, de azért kicsit szúrta a szememet... Szóval nemrég óta hivatalosan is együtt vagyunk, úgy érzem nagyon fontos lettem neki, ahogy ő is nekem, ezzel nincs gond. Nem kételkedek az érzéseiben. Viszont 1 napja felrakott a párom rólunk egy közös képet, mire az említett lány nemsokkal később eltűnt az ismerősei közül. Kicsit össze zavart a dolog, nem tudom mi lehetett köztük. Hogy kellene nekem ezt felfogom? Pozitív? Negatív? Alakult köztük is valami, csak a srác engem választott? Mi történhetett? :/


2016. ápr. 8. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard le már veled van, őt meg kitörölte, csak 1 hete vagytok együtt.
2016. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoktól ments meg, Uram! :DDD
2016. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A facebook fiókja állandó ellenőrizgetése helyett talán jobbat tenne, ha őszintén beszélgetnétek egymással. "Nem kételkedek az érzéseiben"...ja , tényleeeeeg neeem. :)
2016. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod kérdezz rá, hogy mi volt ez, a legfontosabb egy kapcsolatba a kommunikáció és őszinteség, mindenkibe van félelem ez normális, de mondjuk mivel egy hete jártok így lehetett más is képbe de hamár eltűnt akkor teljesen m1 mi volt ez. Az hogy ellenőrízgeted szerintem nem gáz, csak kérdezz rá a dolgokra mielőtt letámadnád.
2016. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány létemre nem értem mi a probléma.Lájkolja a képeit
2016. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*bocsi elküldte előbb.

Lájkolja a képeit-na és akkor mi van,biztos nem ő az egyetlen.

Ráadásul ha akart is valamit,tudomásul vette,hogy veled van,így inkább le is tiltotta,hogy ne lássa többet,ha kirak valamit.

Ennél tisztább lezárást álmodni se lehetne.Akkor kezdj el aggódni,ha valaki állandóan szerelmes üzeneteket küldözget neki,ráadásul még követi is a barátodat.

2016. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!