Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha megcsokoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha megcsokoltam a fonokom es o is engem 2x is? Olvastam sok hulyeseget amugy . Nem hiszem hogy valakit is kirugnanak ezert meg az sem biztos hogy lesz folyt. Kov

Figyelt kérdés
Teendo? Talan mi lehet ebbol? Esetleg semmi? Nem vagyok kiakadva csak nem tudom mit is kezdjek ezzel eppen :"D van egy hetem gondolkodni amuuuugy

2019. ápr. 13. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
ajajj mindig a főnőkel kavarodnak össze ezek a beosztottak.. Hát a történet lényege , hogy megkefél párszor és minden vissza tér a régi kerékvágásba. Tudom ő nem olyan , kedves meg aranyos, mind annyian azok vagyunk férfiak amíg az kedvező a számunkra.
2019. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem az eszed tetszett meg neki, az fix.:D Nyugi, egész biztos, hogy tőled csak azt akarja.:D
2019. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:") ... ajaj egyebkent nem minden esetre csak azt akarhatja .... vannak kiveteles esetek is .. tanacsot igazabol nem is kerek :"D csak megkerdeztem ki szerint mi lehetne ... dehat negativum csak azert mert egy fonok X"D ..
2019. ápr. 13. 22:23
 4/6 A kérdező kommentje:
masik meg az hogy ... mi az hogy "toled csak azt akarja" XD:"D csak kerdes volt ... de konkretumot nem tudhat senki x"D ... mert olvasgattam mint mondtam .. viszont ... na jo mindegy is X"D van az a szituacio amikor a munkasnak bejon a fonoke es a MUNKAS nem fogja szetteni a labat ;) is ... 60xra is csak kerdes volt .. 3 csokba meg nem hal bele senki se :"D attol fuggetlenul
2019. ápr. 13. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
majd szét fogod és sírni is fogsz jönni ide még ebben az évben.
2019. ápr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:"D nagyon okos itt valaki na majd irok ha lesz valami :"D esetleg semmi
2019. ápr. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!