Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm másfêl hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm másfêl hónap után kimondta a bűvös szót. Mennyire gáz, ha én ahelyett hogy ên is kimondtam volna megcsókoltam?

Figyelt kérdés
Nem tette szóvá, de éreztem hogy kicsit rosszul esett neki. Nem arról van szó hogy én nem érzem iránta. Csak nekem egy kicsit még több idő kell.

2019. febr. 20. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szeretlek szó hogyhogy ennyire nehezen megy nálad? Mihez kell idő? Ahhoz, hogy el merd neki mondani azt, amit már most is érzel?

Ne légy gyáva bevallani neki az érzéseidet.

2019. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Engem pl. rohadtul frusztrál, hogy ha eljön az ideje nem mondja ki a másik.

Sőt, ha nagyon nem megy nem is erőltetném nagyon a kapcsolatot.

2019. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Taktikázol?

32/f

2019. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy film..

Ha szereted mond ki neki... Neked hogy esne?

2019. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem is beszélnék kapcsolatról addig, amíg nincsen meg a szerelem és ez nincs kimondva. Mi értelme van anélkül?
2019. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy szereted, de nem mered mondani vagy még nem érzed azt, hogy szereted? Előbbi esetén felesleges a taktikázás és ha menteni akarod a helyzeted, leülteted a barátnőd és elmondod neki őszintén, hogy miért nem merted kimondani, amit érzel. Ha nem érzed még, akkor meg éretten gondolkodtál, mert nem mondtad ki azonnal, hiszen nincs mögötte valós érzelem.
2019. febr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ hány éves vagy. Felnőttkorban kimondottan hülyén néz ki, ha valaki rávágja hogy én is, mert nyilvánvalóan nem azért mondja, mert pont most jött az ihlet, hanem megfelelési kényszerből.
2019. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én számon véletlenül csúszott ki a szeretlek. Csak úgy jött magától, vegig sem gondoltam. Talán a 4. randi végén volt. Barátom meglepetten kérdezte, hogy tényleg. Aztán nevettünk rajta egy jót. :D Egyébként pedig tényleg. De nem zavart, hogy nem mondta ki ő is. Nem vagyunk egyformák. :)
2019. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!