Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » -Össze jöttem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Össze jöttem a barátnőm exével. Ez baj/bűn? -Mj a véleményetek az egészről? Mind a 3helyzetet nézve.

Figyelt kérdés

3nap után jöttek össze és 5napig voltát együtt...A barátnőm nagyon kevés érzelmet táplált felé az exe is csak egy ideig utána érezte hogy szakítani fognak.

Én végig támogattam a kapcsolatot barát voltam mind a két oldalon.

A barátnőm azt mondta a szakítás után hogy nem, egyáltalán nem zavarná ha össze jönnénk csak fura lenne...

Most hogy össze jöttünk nem támogatja a dolgot

Van egy másik barátnőm ő teljesen ellenünk van. Azt mondja hogy neki például nem lenne hozzá gyomra...szerintem pedig nincs hozzá köze

Attól tartok bűnt követtem el de még is szeretjük egymást.

Köszi elöre is!



2019. ápr. 17. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bűnnek nem bűn, csak furcsa. Ha ti jól érzitek magatokat, akkor meg nincs is kérdés. Nem ártatok senkinek.

32/f

2019. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ő már csak ex. Semmi köze hozzá. Semmiben nem másabb, mint bárki mással összejönni.
2019. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha téged nem zavar, hogy a barátnődet is leszopatta, meg valószínű seggbe is dugta, te meg úgy szopod...nem csoda, hogy valakinek ehhez nincs gusztusa. De nagy király a csávó, végigkúrja a barátnői körét, és még konfliktusokat is előidéz közöttük. :DDD
2019. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem jönnék össze semelyik barátnőm exével, fura lenne és nekik valószínűleg kellemetlen is (akkor is, ha rég túl van rajta)

de azért 5 nap nem épp egy komoly kapcsolat, úgyhogy ha ti nem az ő szakításuk után nem sokkal jöttetek össze és ti komolyan gondoljátok (pár napos, hetes kapcsolatért nem érné meg), akkor szerintem nem akkora baj

a barátnőd is azt mondta, hogy nem érzett iránta soha túl sokat és nem zavarná, ha ti összejönnétek

talán csak fura neki és kell egy kis idő, míg megszokja és elfogadja

2019. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!