Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti zavarba szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti zavarba szoktatok jönni hogyha egy fiú odamegy hozzátok udvarolni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
nem, mivel 99%-ban úgyis elhajtom mert nem elég jó. szerencsére van bőven kit elhajtani
2019. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2019. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, inkább meglepődök.
2019. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Az attól függ, ki jön oda... Ha olyan aki tetszik,akihez vonzódom, akkor bizony zavarba jövök.
2019. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.En mindenkinek orulok.Persze nem mindenkit veszek udvarlo szamba,de akarkivel eldumalgatok vagy elviccelodok ideig oraig(ha nem esik at a lo tuloldalara).Full fogyatekosok meg csovesek is jottek oda hozzam "felszedni" ,es akik oda jonnek 99%ban nem az eseteim,meg nem is igazan szazasok,de ha egy ember kivancsi ram,es veszi a batorsagot hogy oda jojjon hozzam,sosem hajtom el.Nem halok bele 1-2 jo szoba,vagy poenba :)
2019. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, mivel soha senki nem jött oda hozzám.

Ha megtörtenne, valószínűleg szivatasnak hinném.

2019. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is.
2019. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam zavarba jönni.
2019. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hiszem, hogy ohh hát profin kezelem az ilyen helyzeteket...és nem én mindig zavarba jövök. Próbálok vicces lenni meg alapvetően mosolygós vagyok szóval nevetgélni általában mindig bejön és tudok beszélgetni a sràcokkal...de utólag valamiért mindig úgy érzem hogy sík idióta voltam :D.
2019. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon. Főleg ha rajta is látom hogy zavarban van. De mindenkivel kedves vagyok, és elbeszélgetek, aki odajön hozzám.
2019. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!