Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mérgesek lennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mérgesek lennétek ha párotokkal elmennétek valahova és pont nem vagytok együtt épp pisi szünetet tartotok vagy valami és oda menne hozzátok valaki udvarolni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom melyik lányokhoz lehet oda menni udvarolni félek hogy belém kötnek ha van valakije.

2018. máj. 5. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lennék mérges, miért lennék az? Szimplán csak elhajtanálak a fenébe, hogy bocsi, de foglalt vagyok.
2018. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem lennék mérges, normálisan megmondanám neki, hogy kedves tőle de van barárom
2018. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy lennék mérges, úgy gondolom, h nagy bátorság kell ahhoz, h egy férfi leszólítson egy nőt, főleg amilyen bunkó/flegma/lekezelő választ kapnak néha vmi eq-nuku miss pitscháktól... szimplán megköszönném az érdeklődést, és visszautasítanám, mivel kapcsolatban vagyok. Ennyi.
2018. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Miért kéne mérgesnek lenni? Max. ha erőszakosan nyomul, de egyébként egy vadidegen mégis honnan tudja, hogy van-e párom vagy nincs?
2018. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nincs ráírva hogy foglalt e (pedig igény volna rá :) szóval nem haragudnék csak megmondanám mi a helyzet.
2018. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. ha normálisan jössz oda, és nem rögtön taperolnál, akkor semmi baj

2. ha elfogadod, hogy VAN párom és nem állsz le hőbörögni, meg "hazug kv.ázni" - volt benne párszor részem -, nem lennék mérges, és nyilván a barátja sem verne meg


Ám volt már nemegyszer olyan pasi, aki nyomult, nem értette, hogy van barátom, hagyjon békén, aztán agresszív lett és kiabálni kezdett, amiért "nem hódoltam be neki". Na, az ilyennél meg sem várom a kedvest, én rúgom le az illetőt, mert nyomorék.

2018. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem volt már olyan hogy jött egy pár velem szemben keskeny járdán és csak 2 ember fért el rajta egyszerre és mivel a barátnője nem lehetett mellette meg is jegyezte hogy milyen bunkó vagyok hogy nem állok félre
2018. máj. 6. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez hogy jön ide?Ilyen térfoglaló kiskirályokkal találkozok én is, alakzatot nem bontanak véletlen se ,azt várják majd az autók közé ugrik be a szembejövő. Én pl simán nekimegyek az ilyennek :D Aztán ha pampog akkor visszaszólok. Majd megtanulják mi az a hatás ellenhatás törvénye .
2018. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már párszor ilyen, nem lettem mérges, miért lettem volna? Normálisan megmondtam, hogy köszi, kedves vagy, de van párom, ennyi.
2018. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lennék mérges, szépen megmondanám neki, hogy a barátommal vagyok.
2018. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!