Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet gyenge egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet gyenge egy férfi?

Figyelt kérdés

Néha úgy szeretném elmondani a barátnőmnek, hogy szükségem van rá...hogy ő a szeretet az életemben...hogy sajnálom amiért nem mindig vagyok tökéletes...higy félek mi lesz velünk,ha elutazik 3 hónapra...


Mindig az a válasz több nőtől is, hogy ez olyan gáz egy ferfitől, ő legyen a megtestesült szikla.


Miért nem lehet egy férfi őszinte? Miért kell játszani az érzéketlent?


2019. ápr. 21. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz csak van olyan nő aki nem szereti az ilyet van olyan aki igen. Aki szeret így is elfogad.
2019. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nők általában gyengék így olyat keresnek aki nem gyenge. Ez olyan mintha azt mondanám hogy a nőknek miért nem lehet bajszuk.
2019. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Két ilyen nőismerősöm /barátnőm van, akik konkrétan kijelentették, hogy az érzékeny férfiakat gáznak tartják, egyik csajnak sem volt még normális párkapcsolata, kb szükreötvenárnyalata a szint nekik. :/


Sajnos a férfiaknak már kicsi gyerekkorukban olyanokat mondanak, hogy " a fiúk nem sírhatnak", meg hogy ne mutassák ki az érzéseiket. Aztán csak gyűlik bennük a sok év alatt a frusztráció, a sok sérelem, amiről nem bezsélhetnek, mert akkor lúzereknek vannak bélyegezve vagy leb-zizzák őket...nem csoda, hogy sokan belehülyülnek.

Mond csak el a barátnődnek, mit is érzel.

2019. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól fog neki esni, ha őszinte vagy hozzá.
2019. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem mindig vagyok tökéletes."


Senki sem az.


" ő legyen a megtestesült szikla."


Az ilyen nő nem ér egy forintot sem.


"Miért nem lehet egy férfi őszinte? Miért kell játszani az érzéketlent?"


Nem kell, csak sokan átesnek a ló túloldalára és a nyavalygást meg az önsajnálatot tudják be érzékenységnek.

2019. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz.
2019. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze mond csak el, hogy szereted. Te úgy vagy tökéletes ahogy vagy. Hidd csak el.
2019. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát tudod én pontosan ezt szeretném a páromtól hallani néha napján. Ugyanis ő tényleg a megtestesült szikla. Magában tartja az érzéseit s ez nekem nehéz. De szeretem nagyon mert jó ember.


Nem gáz ha egy férfi ilyen is néha. Sőt, szerintem kell is.

2019. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is szikla a párom,sosem gondoltam volna,hogy egyszer kiakad.De volt egy nehezebb korszakunk,majdnem elhagytam.És akkor láttam életemben először sok sok év után olyannak,mint egy kisgyerek. És nem tartottam gáznak egyáltalán..sőt azóta sokkal jobban beszelünk az érzéseinkről
2019. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!