Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miként látjátok, a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miként látjátok, a mai nők nem a vékony, gyenge alkatú, olykor beteges megjelenésű, elméleti pasikat kedvelik inkább?

Figyelt kérdés

Nőként, anyukaként megvagyok döbbenve, hogy környezetünkben főleg ilyen nyüzüge pasikkal vannak a nők együtt. Egészségügyi munkám során is ezt tapasztalom, de gyermekeim iskoláiban is, 90 százalékban ilyen apukák vannak. Még az erősebb alkatú nők mellett is.

Nagy részben szótlan, a sarokba megbúvó apukák, akiket egy erősebb szél elfújna. :-(

Meglehet, ez a jelenség a fővárosra jobban jellemző. Ezt nem tudom eldönteni, itt ezt látom.

Én átlagos, mondhatom sportos vagyok. Férjem viszont magas, erős alkat. Udvarias, kulturált, tanult, de mégis temperamentumos, férfias jelenség. Ki is tűnik az említett sorból. Nem mondanám óriásnak a 185 centijével, inkább átlagosnak. De ez mégsem jó, mert a mai átlagpasik közé nem sorolható. :-)

Két gyermekünk osztályaiban még egy-egy ilyen apuka van, a többi mind nyüzüge típus. Elég furcsa, amikor rendezvény van. Nem egy, nálam kisebb apuka is lézeng ott. :-o (én 165 magas vagyok)

Miért nem a férfias férfiakat válasszák a nők? :-o

42N



2017. febr. 17. 00:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

Kamukérdés.


Másrészt nem a drabális testtől férfi a férfi.

2017. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Ez téged miért zavar?

Elképzelhető,hogy a nagy langalétra'debella pasik faragatlanok,pár "nyüzüge"meg normális.

Sosem lehet tudni ki mit nyújt!

Utálom azt ha más külsőségeit kritizálják,-had legyen már mindenki olyan amilyen.

/N

2017. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Egyetértek a kérdéssel!

...egy férfias férfi :-D

2017. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Megyek eret vágni :D. (183/67)

30/f

2017. febr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kérek egy 178,5cm-es szélles vállú 43-as lábmérettel rendelkező,pocakmentes mély de mégsem dörmögő hangú,barna hajjal megáldott,inteligensen kifinomult hús-vér 35-év feletti férfias férfit!

:)

Mostmár ezt így kell kérdező?

/N

2017. febr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Még, ha megköveztek is én egyetértek a kérdezővel. Nekem sem tetszik a mai férfiideál. Már a csapból is a gyermeteg és lányos fiúkák folynak. :-(

Egy férfi igenis legyen férfias megjelenésű! Ebbe beletartozik egy normális magasság. az átlagférfi legyen magasabb, mint az átlagos magasságú nő.

180 magas vagyok, de már magasnak számítok a mai fiatalokhoz képest. Húsz éve még nem voltam magas evvel az adottsággal. Sokkal erősebb alkatúak voltak a férfiak, és fizikálisan is erőteljesebbek. A mai túlnyomóan szellemi foglalkozású népség nem követel férfias férfiakat. A tanultság jó dolog, de az nem , hogy inkább elméletiek a mai emberek s kihal a tényleges tevékenység. Fokozatosan eltűnnek akik képesek létrehozni dolgokat, azok maradak, akik csak elképzelnek mindenféle marhaságot.

Régen tisztességes családapának számítottak a kétkezi munkások is! Évek óta fogynak a szakemberek hazánkban. Talán ennek az is oka lehet, hogy a mai nők nem értékelik, nem becsülik őket!

Valóban, nem "a drabális testtől férfi a férfi", ám egy 50 kilós, bamba fiúka, mióta lehet apai példaképe egy fiúgyereknek? És csodálkoznak, mitől növekszik a melegek, leszbikusok, és ki tudja még milyen nemi ferdüléssel küszködő fiatalok száma.

A biológiát nem lehet letagadni, igenis a nők párválasztása befolyásolja a jövő nemzedékeinek testi és lelki adottságait.

2017. febr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Atya ég,ez akkora balgaság...már ne haragudjatok.Attól nem férfi,hogy nem nőt magasra?

Akkor most kirekeszthetnénk a kopaszokat is,mert nekik meg hajuk nincs,vagy pont a hosszú hajúakat mert az nem férfias"?

Ugyan már.


Párom 172cm körüli,de asztalnyi válla van és erősebb mint bármelyik 180cm feletti pasi....erről ennyit.

2017. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ne értsétek félre, nem kizárólag a nagydarab férfiakat tartom férfiasnak! Lehet egy alacsonyabb ember is férfias. Ám a mai 30 alattiak többsége egyértelműen irodakukac. (bocs a megfogalmazásért, de én így látom)


Amúgy egy kérdés, mitől lehet kamukérdés? :-o

Felvetettem egy témát, ami érdekel, ami foglalkoztat. Ez mitől lenne kamu?

2017. febr. 17. 01:01
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem is értem, miért ragadta ki mindenki a magasság kérdését? Én arra céloztam, hogy gyenge fizikumú pasikkal van tele a mai fiatalok világa. Nem a magasság a lényeg, hanem a megjelenés, a fellépés.
2017. febr. 17. 01:05
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

A fiatalabbakról meg ne is beszéljünk. Elég szétnézni pl a gimnáziumokban. Reggel mikor megyek munkába és elmegyek egy gimi előtt és látom a fiúkat (egyébként rendészeti gimiről van szó) elcsodálkozom,hogy ezek tartják magukat férfinak? És ezek mennek rendészetre? Jó persze arról senki nem tehet,hogy mekkorára nő, de az nekem elég furcsa ,mikor egy fiún pl rózsaszín kb köldökig ( kis túlzással) kivágott felső van,persze izom sehol ,kilóg kb 2 szőrszál amit persze fontos megmutatni mert ő már érett férfi,mert szőrösödik. Arról nem beszèlve,hogy néhányuknak akkora combja van,mint nekem a karom. 😀 pedig én sem vagyok nagydarab a 45 kilómmal.

És csodálkoznak az emberek,hogy pl a huszonéves korosztályból a normálisabb csajok idősebb férfit választanak párnak.

Én is 22 vagyok,és 32 éves a parom. Valahogy soha nem hozott lázba a korosztályom,akiknek az a fontos hogy épp melyik airmaxet vegye meg,pirosat vagy arany szìnűt,meg hogy melyik diszkóba menjen.

2017. febr. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!