Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen nőbe szeret bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőbe szeret bele igazán egy férfi?

Figyelt kérdés

A klasszikus, nőies nőbe? Ártatlanba? Vadba? Ez mennyire személyfüggő?

Hogyan éri el egy nő egy férfi tiszteletét?


2019. ápr. 25. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ártatlanba
2019. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. Nincs általános szabály.

Van, aki elfogadja, hogy egy nő kövér, dohányzik és alkoholt fogyaszt.

Más pedig a vékony, sportos, nem dohányzó, nem alkoholt fogyasztó, nőies nőket szereti.


A kölcsönös tiszteletet egymás odafigyelésével, törődésével és sok-sok kommunikációval lehet elérni.

2019. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ártatlan , nyugodt természetű aki értékeli ha jól bánnak vele.
2019. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem ezek szamitanak, johet barmenyik. Sokan sok felet keresnek, barmelyik lehetsz, akar az osszes egyutt is. A tisztelet erdekes dolog, kikovetelni nem lehet, ki kell erdemelni. Barmiert lehet tisztelni valakit, a belso ertekek itt mutatkoznak meg.


Hozzateszem, hogy nem allando dolgok ezek. Ma mast gondolok fontosnak, mint 20 evvel ezelott. Azaz inkabb ugy mondanam, hogy valtoznak a prioritasok. Jo kis altalanossagok ezek, mi? Azzal nem losz melle, ha kedves, odaado, gondoskodo vagy. A lenyeg, hogy ne sullyedj le egy bejaronobe oltott szexrabszolgaba, hanem egyenrangu partner maradj a kapcsolatban. A tipikus hoztam is meg nem is.


43F

2019. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az többnyire mindenkinek tetszik, ha pl. valaki sokoldalú tud lenni. Tehát az olyan személyiség, aki “több az egyben”, csodálatra mèltó. Bár mindenki más-más féle nōt preferál, de vannak olyan ember típusok, akikrōl szinte mindenki egyetért abban, hogy vonzó, pl. vadak is tudnak lenni és egyszerre ártatlanok is, vagy pl. intelligensek, de emellett viccelōdni, hülyéskedni is tudnak, stb.
2019. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazán csak abba, akiben ez mind megvan egyszerre. A különleges, senki máshoz nem hasonlítható nőket szeretik akikben egyszerre van meg minden. Persze sokan nem tudnak megtartani egy ilyen nőt, mert nem érzik magukat elégnek.

Ahhoz pedig, hogy valaki tiszteljen tiszteletre méltónak kell lenni. Erre nincs jobb magyarázat, aki nem érti az nem is fogja.

2019. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden férfinél más ez. Én leírhatom, nekem mi tetszik egy nőben, de ezzel nem leszel kisegítve, mert a szomszédnak, havernak, bárki másnak más tetszik. Szóval embere válogatja, ahogy a nőknél fordított esetben is. (32/F)
2019. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig az "ártatlan", kislányos csajokat kedveltem...
2019. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!