Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az ami miatt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt egy férfi teljes szívvel tud szeretni egy nőt, igazán szívből beleszeretni?

Figyelt kérdés
Kérdésemet nem azért tettem fel hogy, megtudjam milyennek "kell" lennem. Valóban érdekelne.
2018. márc. 12. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez emberfüggő. Családból hozott tapasztalatok, fiatalon szerzett tapasztalatok és egy csomó külső hatás is beleszól a dologba. Max. a saját helyzetemről tudnék írni.
2018. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs erre általános recept, mindenkinek más jön be. Épp ezért kell mindig magadat adni.
2018. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Írd le ide kérlek, érdekelne! :) Köszönöm!
2018. márc. 12. 00:59
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Nálam úgy, hogy minden olyan miatt, ami miatt érzem, hogy szeret engem, vonzódik hozzám.

Ha odaadó, és sokmindent megtesz értem.

Ha ezek nincsenek meg, akkor elmúlt, vagy sosem volt meg.

Ezért nem értem, hogy tudnak férfiak úgy vonzódni nőkhöz, ha az rideg, visszautasító, ellenséges, stb. Elég egyértelmű, ha valaki nem akar valamit.

2018. márc. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Romlatlan, tiszta, kíváncsi gyermeki szívvel rendelkezik, mindenek előtt tartva a szeretet, elfogadás, hűség triumvirátusát, az élet legtöbb területén.
2018. márc. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Így, egyetlen dolgot nem tudnák mondani. Jött az életembe a lány és vele az érzések. Nem volt lebontható, hogy ezért, vagy azért. Úgy egyben ahogy volt, úgy tett rám nagy hatást, ami nagyon régóta tart.
2018. márc. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha a nő normális és értelmes.
2018. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sokmindentõl függ, eleve egy élethelyzet ez és nem egy kitalált, elõre elképzelt recept. Hiába képzeled el a szerelmet, lehet hogy az élet más helyzetet hoz.


Leginkább amiatt, hogy megbízik benne, ami abból is fakad, hogy õszinte, jó a kommunikáció, teljesen megtudnak nyílni egymás elõtt, eltudja képzelni vele az életét. Ez attól függ, hogy a tulajdonságaitok mennyire illenek össze, ami harmóniát teremt a kapcsolatban.

Pl. hiába lehet a párom “tökéletes ember” valamely szempontból, pl. egy díjnyertes sportoló, vagy világ megmentõ aktivista, akire felnézek, ha végülis nem illünk össze, nincsenek közös elfoglaltságaink, nem értjük meg egymást, a barátom folyton elfoglalt, míg én a szívem mélyén több figyelemre vágynék.

Alapból a szentimentális férfiak és nõk tudnak igazán szeretni, akik számára a szerelem elsõdleges, nem csak egy tárgyként birtokolják a párjukat, bárki is legyen az, nem így állnak hozzá sohasem. Tehát jellemfüggõ, egy érzéketlen, materialista pasiból talán sosem fogsz igazi szerelmet kicsikarni, akármilyen lehetsz.

2018. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hiteles önmagát adja, érzelmileg biztonságot nyújt, nem akar sem alattam sem felettem lenni.
2018. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
52%
Ne adja magat konnyen a lány... Rám eddig fel evet vartak atlagban a ferfiak.. Ez ido alatt epp elegge vagyakoztak utanam ahhoz , hogy utana tudjanak ertekelni. Szerintem ez nagyon vonzova tesz egy nőt. A ferfiaknak pedig tetszik , hogy küzdeni kell érte...
2018. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!