Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a főnökömbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe, most meg kiderült, hogy nős. Akkor miért nem hord gyűrűt?

Figyelt kérdés
Úgy restellem magam, meg fáj is a szívem... Most az a hiszem, hogy elvált lehet, szertefoszlott. Nem akarok amúgy sem kavarni, mert összeférhetetlen lenne, így viszont tényleg nem akarok egy családnak sem ártani.
2019. ápr. 28. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Felmondás, új melóhely keresése - illetve fordítva... minél előbb. Hidd el, túl leszel rajta! Kitartás!
2019. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

nem mindenki hordja a gyűrűjét, nem feltétlen azért mert nem szereti a párját csak szimplán nem.

Keress új helyet és próbáld lefoglalni magad. nehéz lesz de inkább minthogy belebonyolódj.

2019. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettél valakibe, akivel annyit sem beszélgettetek, hogy megkérdezd, kivel-mivel tölti a szabadidejét? Az azért fura.
2019. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert ostoba kislány vagy...
2019. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem folytam bele a magánéletükbe, csak eddig kedveskedett velem és elvakult voltam. Nem kívánok váltani, úgyis csak határidős a szerződésem.
2019. ápr. 28. 13:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkibe beleszeretsz, aki kedves veled?


Vagy csak akkor, ha a sorsod függ tőle?

2019. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Úgyis addig ügyeskedtek, míg kamaty nem lesz.

32/f

2019. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
figyelj az érzelmek az idő múlásával megszűnnek, ha nincs semmi ami táplálja. mint egy tűz ami magától kialszik előbb-utóbb. ehhez viszont az kell, hogy ne lásd őt napi szinten, ha ez egy lehetetlen szerelem. válts munkahelyet és egy bizonyos idő elteltével már alig fogsz rá emlékezni.
2019. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem vezérel érdek, mert mi sem állunk rosszul. Úgyis elfelejtem, ha látom, akkor is.
2019. ápr. 28. 13:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy gerinces nő! Köszönöm! A feleség nevében is!
2019. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!