Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a főnökömbe és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe és elakarom mondani neki. Mit gondoltok a helyzetről?

Figyelt kérdés

Féléve dolgozom már itt és az első héttől fogva tetszik Ő nekem. Szinte mindenről beszélünk egymással, viszont neki most van egy párkapcsolata amiben nem érzi jól magát és ezt hangoztatja is nekem sokszor. Tudom hogy szeret engem és ezt rengetegszer el is mondja, az is elég gyakran előfordul hogy csak úgy megölel. Ezalatt az idő alatt nagyon jó baráti kapcsolat alakult ki köztünk. A munkahelyemet nem féltem mert egyéb okok miatt el kell jönnöm onnan hónap elején, de nem azért mert probléma lenne köztünk, hanem azért mert nem tudja fizetni a bérem.

Viszont a jövőbe visszaakar venni mert nem akar elveszíteni azt mondta.

Szerintetek hülyeség lenne elmondani?

Én 20 éves férfi vagyok Ő 30 éves Nő.

Várom a véleményeket hideget is, meleget is. :)



2018. aug. 28. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Azt hogy kifogtál egy vérbeli ócska mindenki macája ribit. Aki neked szánta az élő vibri szerepét.


Ennyi.

2018. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy reményeket a korkülönbség miatt ne fűzz hozzá. Egy pár óra hempergés összejöhet, de akkor sem a szerelmi vallomással kellene indítanod. Egy jó pasit lát benned, aki még nem ismeri a rosszabbik énjét és ezért nem is úgy viszonyul hozzá mint a jelenlegi párja.
2018. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!