Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintettek írjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek írjak neki űzenetet, levelet és ha igen kb milyen formában?

Figyelt kérdés
Szóval egyetemen megismertem egy felsőbb éves lányt aki nagyon szimpatikus volt és nagyon tetszett ,az elején nagyon jól alakulgatott de volt egy időszak amikor mással jött össze .Az nagyon letört azóta ritkán beszéltünk .Egyébként pl a szülinapjára is vettem ajándékot ,meg volt olyan szituáció amikor megpuszilt.SZóval most nem tudom ,hogy megvan e még az akkori barátja .De a lényeg hogy jövöre megy gyakorlatr és ebből a semesterből 2 hét van ,lehetőségem nem igen volt vele beszélni ,az jutott eszembe hogy levélben írni neki űzenetet lehetne,amiben részletesen kifejtenék mindent,hogy nagyon tetszik már ,régóta de ha együtt van a sráccal attól még szeretném vele tartani a kapcsolatot,meg hogy nagyon őrülök hogy megismertem,meg nem tudom ilyen vallomás/elköszönés szerű dolgot és borítékban becsusztatni egy tároló szekrényébe amit csak ő tud kinyitni.Szóval ki mit gondol volt aki csinált hasonlót?

2019. ápr. 30. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki személyesen csak a luzerek meg a gyávák írnak levelet . És azt vettem észre másokon hogy a nők nem szeretik a levelet . 25f
2019. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Levelet? Ezzel a helyesírással?
2019. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne írj, mert elsírja magát.
2019. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább hívd fel, mert szörnyen rossz a helyesírásod!!
2019. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gyorsan írtam ki a kérdést azért lehet benn helyesírási hiba,amugy meg Wordben írnám ,azért lenne praktikusabb mert mostanában személyesen ritkán látom
2019. ápr. 30. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szingli volt "mással jött össze" - nem veled


Több szempontból gáz ez az egész.

Baràtzóna gyanús az egész történet, és a kis leveled mègjobban megfogja lecserélni ezt.

2022. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!