Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Érdekes dolgok történtek az elmúlt másfél hónapban...

Van egy lány akit megismertem 5 évvel ezelőtt egy boltban. Tetszettünk egymásnak, rövid időn belül össze is jöttünk. Az első héten minden rendben volt, de szép lassan kiderült, hogy ő nem az lány, akit én keresek, így szakítottunk, de tartottuk a kapcsolatot...

Most márciusban történt vele egy kisebb tragédia, az utcára kényszerült és amikor találkoztam vele, azt mondtam neki jöjjön hozzám, nálam lehet 2 hétig, hiszen azt mondta, annyi idő alatt megoldódik a helyzete. A 2 hétből 3 lett, a 3 hétből pedig másfél hónap, tegnap ment el...

Azt tudni kell rólam hogy egyedül élek lassan 10 éve és plátói szerelmet táplálok már több mint 1 évtizede, tudom ez az én felelősségem...

Ebben a másfél hónapban minden olyan más volt, színesebb volt az életem, nem üres házba jöttem haza és volt kivel aludnom, mivel 1 ágyban voltunk. ( Semmiféle szeretkezés nem volt!!! )

Nem voltam szerelmes a lányba, mégcsak nem is szerettem meg úgy, de mégis hiányzik. Miért?

Tudjátok erre a választ?



2019. máj. 8. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Fontos lett neked valamennyire a lány. Illetve az ember társas lény, jobb neki, hogyha van vele valaki, együtt él valakivel. És ez is hiányzik neked.

Esetleg hagyd fel a plátói szerelmet és keress magad mellé egy hús vér nőt

2019. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nem voltál egyedül és jobban érezted magad úgy. Nem feltétlen emiatt a személy miatt, csak ahelyzetnek szól. Ez hiányzik. Hány éves vagy?
2019. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rájöttél, hogy egy társ hiányzik az életedből. Nem ez a lány. De ezzel a plátói szerelemmel is csak az időd pazarlod.
2019. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem igazatok van, tényleg egy társ hiányzik az életemből :( ...

Az egyik kommentelőnek válaszul, 26 éves vagyok

2019. máj. 8. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor még semmi sincs veszve. ;) Csak azt a plátói ragaszkodást engedd el, hogy tovább léphess.
2019. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!