Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nehéz a férfiaknak kifejezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz a férfiaknak kifejezni az érzéseiket?

Figyelt kérdés
Egy büszke férfiről van szó, akiről tudom hogy sosem mondana direkt olyat hpgy szép vagyok, szeret velem lenni, de közbe tudom hogy így gondolja. Régóta jól megvagyunk, de mostanában már nem úgy néz rám ahpgy eddig. Mégis keres, találkozni akar. De amikor megtörténik a találka, úgy viselkedik, úgy látom rajta mintha már csak olyan megszokásból hívna, igazából már nem is érdeklem annyira. Tudom hogy fontos vagyok neki, de mégis furcsa az egész. Tudja hogy nem nagy az önbizalmam , tényleg nehéz lenne néha kifejezni hogy fontos vagyok?

2019. máj. 9. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit írjak... az emberek általában szeretnek illúziókat kialakítani a szeretett személyről. Ha bejön valaki, akkor meggyőzzük magunkat, hogy a másik igazából minket akar, csak még bizonytalan, nem tudja kifejezni az érzéseit, fél a kötöttségtől, a kapcsolattól stb.
2019. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom nem érzelgős sajnos, nem is beszél az érzéseiről, kimutatni úgy szokta ha én pl hozzábújok stb. Őt az anyja mindig megverte, pici korában ha elesett, azért verte meg mert fájt neki és sírt (= a verés szintén fájt, és egy idő után megtanulta, hogy el kell nyomni a fájdalmát, különben az anyja is fájdalmat okoz neki) de pl a boldogságában is folyton lehurrogta.

Ne tudhatjuk, a ti esetetekben mi lehet háttérben, szerintem még adj időt neki. A "régóta jól megvagyunk" mit jelent? Éveket? Hónapokat?

Én pl éreztem, hogy szeret, de csak miután megtudtam a gyerekkorát. Azóta nem erőltetem a szeretet kimutatást, egyszerűen érzem. Szerintem bízz magadban.

2019. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A régóta 2 évet jelent, és eddig mindig láttam rajta hogy odavan értem, már csak abból ahogy nézett . Állandóan jött oda ahol dolgoztam. Most is mondja hogy jönni fog. Mondom az egész furcsa.
2019. máj. 9. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Hány évesek vagytok? Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ezt csak te képzeled, mert te vagy belezúgva, ő meg jól elvan veled. Tudod, akinek fontos vagy, azzal nem szórakoznak így.
2019. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Naiv vagy. Meg egy fix puncim akit konnyu hulyiteni. Ez van, ez a fontos neki, nem te. Eddig is megkapott nyalizas nelkul, tudod, hogy hol a helyed. Nem lehet ezt szebben, de az igazsag neha faj.
2019. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz is kifejezni azt, ami nincs. 2 év alatt rég járnátok, ha nem alkalmi unaloműző lennél. Jó reggelt!
2019. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!