Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiaknak mira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiaknak mira van leginkább szükségük érzelmi téren a szexen kivül? Hogyan kell velük bánni helyesen? Hogy lehet érzéseiket, gondolkodásukat megérteni nöi szemmel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

A férfiaknak nincs szükségük érzelmi életre, és szexre sem.

Nem lehet velük helyesen bánni.

Nem lehet megérteni a gondolataikat, érzéseiket női szemmel.

2010. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megérteni, mint ahogy a nőket is, elég körülményes.

Nekem a legfontosabb, hogy a párom velem is, és akkor is boldog legyen, mikor épp nem lehetünk együtt. Ne érezze úgy, hogy csak nekem kell megfelelnie, de persze tudjunk megegyezni egymás hóbortjairól is.

2010. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha elég nehéz, mert ha lezuhan a redőny..., csak 1-2 lyukon lehet már csak tájékozódni..:))
2010. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

nem a férfiakat kell megérteni, hanem a saját barátodat. (igen tudom h ő is férfi)

mint ahogyan nőkből is, pasiból is rengeteg féle van. ha rájössz, észreveszed, és megérted a párod egyes rá jellemző dolgait, akkor sokkal könnyebb lesz.

de ami általánosságban elmondható, a férfiaknak fontos az h éreztesd velük h ők férfiak, dicsérd őket olyan dolgokban amihez férfi kéz kell, mutasd ki neki, h felnézel rá, férfiként tekintesz rá, (azaz nem feministáskodunk) és szükséged van rá.

ezilyen általános "szabály". ezen kívül pedig a párod viselkedését értsd meg,

2010. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és sokkal jobban el lehet bszélgetni egy fiúval bármiről, mint a csajokkal. Ők is sok odafigyelést és törődést igényelnek. Ne csak mi várjuk el, hogy dícsérjenek minket, hanem mi is vegyük észre a pasik munkáját, vagy ha valamit jól csinál, mondd el neki. Az ő gondolkodásuk sem bonyolultabb, mint a miénk. De pasi szemmel meg ők látnak minket bonyolultnak.
2010. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
a férfi külön faj, egy élet kevés hozzá hogy megtudjuk mit és miért akarnak, megérteni nem lehet őket. de én szívesen tanulmányozom őket :P
2010. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!