Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet kollégával összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet kollégával összejönni, akivel nap mint nap együtt dolgozol?

Figyelt kérdés
Lehet egy ilyenből tartós kapcsolat? Mi van szakítás esetén? Es mi van azokkal, akik ugyanabban a helységben dolgoznak, akik "gyertyatartók"?

2019. máj. 11. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne tartós?

Ismerek is ilyen párt, vagyis már házasok és gyerekük is van a munkahelyen jöttek össze, azóta is mindketten ott dolgoznak. És a férj a feleség felettese.

Szakítás esetén, gondolom ember módjára viselkednek tovább egymással.

2019. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet tartós, nálunk is van rá példa, persze munkahelyen nem állnak neki egymásról letépni a ruhát. Meg van olyan is aki megpróbálta, nem jött össze, azóta fagyos a légkör köztük.

Én nem mennék bele, maximum ha tényleg nagyon nagyon odavagyok valakiért.

2019. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem jó ötlet. Napi nyolc óra plusz az otthon együtt eltöltött idő túl sok lenne -velem... :D
2019. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb kapcsolat munkahelyen alakul ki, nincs ebben semmi.
2019. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a „mi van ha szakítunk” dolgot. Ilyen hozzáállással hogyan akar valaki komoly kapcsolatot?? 🤔
2019. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!