Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a baratommal ket honapja. Azota az megy, hogy nem tudja mit akar. Most o masra akar koncentralni, nem akar kapcsolatot. Lehet majd en, lehet nem. Nemtudja ujra belem szeret e. De elvileg probalkozunk. Ennek ellenere heti 3x talalkozunk egy orara es egy olyan talink nem volt, ahova o hivott volna el. Nem csinalunk kozos programokat, csak setalunk egy ket kort. Nagyon megalazonak erzem a helyzetet es probalok belole kijonni, de sosem tudjuk normalisan megbeszelni. Mondtam neki, hogy ne haragudjon, de letiltom, erre kaptam a valaszt, hogy akkor majd telefonon keres. Ami megy 2 honapja baratsag extrakkal. Mar nemtudom mit gondoljak..

2019. máj. 18. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, ha csak setaltok két kört, akkor ez hol barátság extrákkal? Ez inkább a fordítottja... szerelmi dráma extrák nélkül. Vagy sétálás után leszopat a bokorban? nem értem.
2019. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs senkije addig jó vagy neki. Így szabadon élhet, csajozhat, nem róhatod fel neki, hisz nem vagytok hivatalosan együtt. Közben pedig jogosan háborodhatnál fel, mert csak játszik veled. Hány évesek vagytok?
2019. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Francba, hogy én nem tudok olyan csajt találni akivel ezt a barátság extrákkal dolgot tudnám csinálni. Szerencsés ember a "barátod"
2019. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akar téged, nem szerelmes, de néha szexre jó vagy, amíg nem talál mást. Ezt gondolt át. Így nem fogsz tovább lépni. Szakíts meg vele minden kapcsolatot és kezdj új életet. Különben várhatod szenvedve, míg ő talál mást, akivel szívesebben fekszik le.
2019. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy azt nem reszleteztem. Iskola udvarban altalaban egy seta utan.
2019. máj. 18. 20:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 19, Ő 24
2019. máj. 18. 20:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Valoban nagyon szerencses xd nyilvan azert vagyok benne, mert szeretem.
2019. máj. 18. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, ezek alapján csak kihasznál, semmibe vesz, és semmire sem tart, csak egy nedves lyuk aki könnyen rácsavarható a farkára. Nevetséges hogy ha ezt egy percnél tovább tűröd még. Azonnal szakíts vele, és lépj tovább.
2019. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a problémád? Szereted, meg is dug, mit akarsz még???
2019. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ezaz, hogy elvileg probalkozunk, de o semmit nem tesz bele. Nem hiv el sehova, nem talalkozik velem csak, ha en kerdezem
2019. máj. 19. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!