Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha szerelmesek lennétek egy hazudozó hűtlen lányba aki mindenkit csak kihasznál és csak a saját érdekét nézi aki semmit nem ad csak kér és letudja egy köszönömmel és semmibevevéssel?

Figyelt kérdés

Féltékenységen túl-

A lány állandóan fent van cseten tele van fiú haverokkal több embert kábít sok szex kapcsolata van és elég gyakran vannak új fiú ismerősei


Ami a legrosszabb hogy hazudik és nem őszinte.

Azt mondja szeret de közben mással csetel míg te jegelve vagy?


Ha ír nektek szűkszavú?

Ha hívnátok nem veszi fel?



24f


2017. dec. 17. 20:48
1 2
 1/17 Heart of Darkness ***** válasza:
79%
Elgondolkodnék rajta, hogy mégis mit szeretek én benne.
2017. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nőbe nem lehet szerelmesnek lenni. Ha az vagy, menj orvoshoz.
2017. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
nagyon gyorsan kiszeretnék belőle :)
2017. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ilyenkor pont az mint a nőknél. Kihívásnak érzed és meg akarod szerezni csak magadnak, hogy te legyél a legjobb.

Komolyan venni felesleges. Próbálkozz addig amíg meg nem dugtad aztán írj rá, ha megint kanos vagy.

2017. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első körben nem lennék egy ilyenbe szerelmes, pláne miután kiderült a jelleme. Ha meg valamiért mégis, akkor is elkerülném messziről és az agyamra hallgatnék, hiszen azért van. A szerelem még mindig nem kifogás semmire, kivéve persze a primitív ösztönlényeket, akikben nincs semmi önkontroll.
2017. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Haha, mint ha csak előző barátnőmről lenne szó, aki még ennél is sokkal rosszabb és pont nem rég szakítottunk 2 év után.


2 évig küzdöttem érte hogy normális legyen, de legutóbb olyan mélységekre süllyedt, amihez azt kellett hogy mondjam ennyi idő, ennyi szenvedés és belefektetett munka, ennyi elviselt fájdalom után, hogy ezzel már nem tudok mit kezdeni, ehhez én már kevés vagyok.


Én ezt tettem, és a két évnyi szenvedés után is úgy gondolom hogy jól döntöttem, elmondhatom hogy én mindent megtettem ezért a kapcsolatért ... sajna nem volt elég még ez sem.

2017. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretnék bele eleve, mert jó emberismerő vagyok és én intellektus alapján szoktam beleszeretni egy nőbe.
2017. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha jó ember ismerő lennél akkor rájönnél hogy mindenki valami miatt olyan amilyen, nem pedig szar embernek születnek. Mindenkinek vannak traumája. Vannak akik tudják kezelni, vannak akik nem, emiatt lesznek ilyenek. Ezeket nem kivetni kell, hanem segíteni nekik. Ha lehet.
2017. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Hadd legyen meg a döntési jogom, hogy kivel jövök össze utolsó. Egy migri is okksl kerül abba a helyzetbe, ahova. Összejönnél vele? Tudok keríteni neked egyet.
2017. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
21:08 Igazad van én még nem tudtam feladni.. Talán soha nem adom fel.
2017. dec. 17. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!