Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki úgy köszön, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki úgy köszön, hogy csók, az akar valamit?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nekem mindig így köszön. Másnak nem tudom hogy hogyan. Ez szokványos?
2019. máj. 24. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez régies, udvariasnak szánt forma. Hány éves vagy? És ő? Csak mert inkább idosebbek koszonnek így.
2019. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én 35 ő 48 éves. Régies? Nem is hallottam még mástól. Azért ez eléggé félre érthető, ha nem tudja az ember hogy udvarias az illető.
2019. máj. 24. 00:23
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Régies? :D Hát persze, már nagyapám is így köszönt nagyanyámnak :D A csókolom az régies, de a csók az rohadtul nem az. És igen, szerintem ebben lehet valami ráutalás.
2019. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Ebből szex lesz. 😂
2019. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég😂

Ez nem jelzés semmire..

Nagyszüleimtől hallottam ezt a köszönést, illetve az idősebbektől.

Én egy-két barátomnak úgy köszönök hogy áldás békesség.😂😁

De csak úgy poènból. Ez a szupertitkos köszönésünk.

2019. máj. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagyok és szoktam "csókkal" köszönni, de csak közelebbi ismerősöknek. :) Nem feltétlen jelenti azt, hogy akarnék is valamit...
2019. máj. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 lilla64 ***** válasza:
54%
A szomszéd lányok és fiúk nekem mind igy köszönnek.
2019. máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Régies? :D Hát persze, már nagyapám is így köszönt nagyanyámnak :D "


Igen, régies. És pont, hogy semmi szexuális utalás nincs benne. Inkább idősebbek köszönnek így, és inkább idősebb nőknek, vagy akivel családiasabb esetleg a kapcsolat., mint pl. az 1986-os Csók Anyu című filmben. (Amúgy érdemes megnézni :)

2019. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi nincs benne, csak megszokás vagy "általános" vicceskedés. Valószínűleg még sok embernek köszön így. Nekem is van ismerősöm, akinek ez szava járása ("Na csók!", "Csók a családnak") és minden nőnek így köszön tinitől 99 évesig.

(#5 Az "Áldás, békesség!" meg református köszönés, nem túl titkos, ma is sokan használják pl. gyülekezetekben vagy egyházi intézményekben, ovitól gimin át az irodákig mindenhol "kötelező" formula.)

2019. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, mármint maga a köszönés. A "kezét csókolom", "csókolom" rövidebb változata. Sok férfi használja ezt a köszönést akkor is, ha amúgy tegeződik a nővel. Nekem több ismerősöm is úgy köszön, hogy csók. Többségében olyanok, akikkel haveri/baráti/munkatársi viszonyban vagyok, vagyis nem egy ügyfél, vagy idegen. Kizárt, hogy bármelyikük akarna valami többet tőlem.
2019. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!