Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért köszön az utcán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszön az utcán, ha hónapokkal ezelőtt azt mondta, hogy nem akar kommunikálni velem?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nem értem. Régebben összevesztünk és ő közölte, hogy nem akar velem többet kommunikálni. Ő is társasággal volt, meg én is, el is mehetett volna mellettem, köszönés nélkül,lehet nem vettem volna észre..sőt amikor észrevettem nem is akartam köszöni, mert nagyon undok volt velem korábban, de ő rám köszönt. Ennek mi értelme volt?

2017. ápr. 2. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasság. Ha szembejön valaki, akit ismerek, annak köszönök, rossz viszony ide vagy oda. Engem minősítene, ha levegőnek néznék bárkit is, akit ismerek.
2017. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem bunkó. Talán ez érthető, nem? Mit nem értesz ezen? Nem állt le veled csicseregni, akkor mi a gondod?!
2017. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak köszönt. Nem állt veled szóba.
2017. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát de pont hogy úgy viselkedett, hogy én még a köszönést sem néztem ki belőle..Most hirtelen mitől lett ilyen jó fej?
2017. ápr. 2. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy nem bunkó. Azért köszönt, mert ismer. Ez még semmilyen közeledési szándékot nem jelent. A mi kultúránknak része az a szokás, hogy még azokra is ráköszönünk, akikkel ugyan nem vagyunk túl jóban, de ismerünk.
2017. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ezt a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriába akartad írni?
2017. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval a 'nem akar velem szóba állni, de közben köszön, amikor én nem igénylem', az rendben van. Megbeszélni a dolgokat az nincs rendben, meg válaszolni a másik üzenetére miután boldog születésnapot kívánt..de köszönni mindenekelőtt..:D Eddig sem értettem a férfikat, ezután sem fogom érteni azt hiszem. :)
2017. ápr. 2. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kattogj ezen. Köszönt azt ennyi. Lépj tovább, ne gondolj bele túl sokat és ne pazarold hülyeségekre az időd...
2017. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Empátia és udvariasság, illetve felnőttként kezelte a helyzetet, azzal, hogy köszönt. Ennyi. Nem köszönni amellett hogy gyerekes viselkedés, szánalmas is.


33F

2017. ápr. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
És íme, elérkezett az a pont, amikor már az is baj, ha nem paraszt vki. Néha elgondolkodom, hogy ezek az emberek nemhogy a bolygót, de a naprendszert se tálalják el.
2017. ápr. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!