Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő most aggódik, bunkózik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most aggódik, bunkózik, tetszem neki vagy mindegyik egyszerre?

Figyelt kérdés

Van egy pasi az egyetemen, alapjáraton elég flegma stílusa van, viszont sokat foglalkozik velem, érdeklik a dolgaim, bókolni is szokott. Tudja ,hogy sok gonddal küszködök és próbált nekem segíteni, de hát az én bajaimat nem olyan könnyű megoldani.

Tegnap amikor találkoztunk rögtön egy ilyen megjegyzést tett hogy "ez a fej" én meg kérdeztem, hogy 'milyen fej?',erre ő mondta, hogy csak látja rajtam, hogy álmos vagyok. Aztán megjegyezte, hogy egyébként nagyon jó a hajam, tetszik neki.

Miért szólogat be folyton, hogy látja, h milyen hulla vagyok? Vagy ezt azért csinálja, mert aggódik értem? Nem értem, ha ennyire látja, hogy milyen rossz passzban vagyok, akkor miért tetszem neki, vagy miért foglalkozik velem.


2019. máj. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ez az 50. kérdésed már..
2019. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még ezt meg?
2019. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy értelmi fogyatékos vagy, vagy csak egy hisztis, énközpontú pi..a. a csávó azért jegyezte meg, hogy fáradtnak nézel ki, mert érdekli hogy mi van veled és észreveszi ezeket a dolgokat. Nem kell se többet se mást belelátni. Ha ennyire nem vagy tisztában az emberi viselkedéssel, csodálkozom, hogy egyetemre jársz. Az a szomorú, hogy az ilyen, gondolkodni abszolút képtelen, labilis , idegbeteg szerencsétleneknek lesz manapság diplomája.
2019. máj. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó én értem, azért nem kell leszólni. Nagyon sok csalódás ért már és ezért sokkal nehezebben bízom az emberekben, sokkal érzékenyebben reagálok.
2019. máj. 26. 05:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak néha olyan flegmán mondja ezeket, hogy én érzékenyen reagálok rá. De hát neki ilyen a stílusa.
2019. máj. 26. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!