Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én barátom képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én barátom képtelen egyszerre két dologra odafigyelni, vagy mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csúsztat és spontánkodik aminek következtében mindig mindenre rászervez. És nem először húz ezzel fel h a végén én maradok a program végén a hül.ye. Ma pl berángatott a városba azért h közölje h egy órával késöbb progija van a haverjaival, amit csak ma mondtak neki h ma lesz. Persze már megígérte h elmegy, aztán a kedvemért mégis maradt hiába mondtam.h menjen, de az meg már úgy nekem nem jó mert tudom h velük lenne szívesebben. Azt mondja h mindenki dühös rá, de erről csak ő tehet. Én is játszottam ezt régebben aztán abbahagytam. Most mit lehet kezdeni ezzel?

2018. aug. 18. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy az a kulcs h én nem.is vagyok fontos neki
2018. aug. 18. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Lehet nem egy üresfejű majommal kellett volna összejönni.
2018. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Azt kéne eldöntenie, hogy kinek a dühe fontosabb neki, az zavarja jobban, hogy a barátai dühösek rá mert nem ment el velük, vagy az zavarná jobban ha te lennél dühös rá mert elment volna velük.


De általában ezeket jóval előtte mindenkivel meg lehet beszélni, és a barátok sem lesznek dühösek ha a haverjuk inkább a barátnőjével marad.


Ez csupán emberség és intelligencia kérdése. De úgy tűnik se a barátodnak nincs túl sok se az ő barátainak.

2018. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az jobban zavarja ha én vagyok dühös, de én se lennék. Én se lennék ha igen, ha előtte mondta volna.

Hiába mondtam el neki, szerinte ez csak félreértés, hát nem, ez hülyeség... köszi a válaszokat.

2018. aug. 18. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!