Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az az üzenet, ami utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az üzenet, ami utána levegőnek nézel valakit szó szerint?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha találkozás alkalmával egyáltalán eszébe jusson megkérdezni, hogy mi történt velem, mi a baj.(az élet úgy hozta, hogy találkozni fogunk)
2019. máj. 26. 18:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#19. vagyok.

Ha tényleg éreztek egymás iránt, akkor mondj el neki őszintén mindent,hogy nagyon beteg vagy és, hogy így nem akarsz kapcsolatot,én ezt tenném.

Viszont, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hogy be akarod csapni, akkor írd azt neki, hogy találtál valaki mást.

99%, hogy örökre eltűnik az életedből.

2019. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el neki, hogy ez a baj, és nem akarod, hogy az élezed része legyen. Megértem a helyzeted, ő ezt el kell fogadja, hogy nem szeretnéd, hogy melletted legyen. De ehhez őszintének kell lenned! Semmi játszma!
2019. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!