Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el, ha szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

A férfi jóval idősebb nálam, nős, szereti a feleségét.

Teljesen meg vagyok bolondulva. Egész nap róla álmodozom, azt várom, hogy összefussunk, és szóljon pár szót hozzám.

Néha azt érzem, hogy nem érdekel a felesége, szép és fiatal vagyok, bepróbálkozom nála. De tudom, hogy nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, és nem is akarok fájdalmat okozni egy másik nőnek.

El fog múlni ez az érzés? Ha igen, akkor mivel tudnám gyorsítani ezt a folyamatot? Sajnos a munkám miatt napi kapcsolatban vagyunk, nem tudom elkerülni.


2019. máj. 28. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, amíg nem szexualizál meg, addig nem bírsz a nuniddal.
2019. máj. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért kértem tanácsot, hogy ezt elkerüljem. El akarom felejteni őt.
2019. máj. 28. 01:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress egy fiatal, korodbeli bikát.
2019. máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha mással leszel és rá gondolsz közben, azzal megbántod a másikat, gondolom te sem örülnél neki, ha közben Ő gondol másra. Hülyeség az is, hogy felejteni akarsz, szenvedj csak nyugodtan, úgyis mindenről ő jut az eszedbe, az idő fog segíteni, de ahhoz meg nincs türelmed, szóval ez zsákutca, gratulálok!
2019. máj. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért jó, ha szenvedek? Szerinted direkt szerettem bele, hogy gratulálsz? Akkor lennék a legboldogabb, ha soha meg sem ismertem volna.
2019. máj. 28. 02:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mást tenni, csak az idő gyógyító erejében bízni.
2019. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresd a hibáit. Dúrván sarkítva.

Pl nem bírom az alkoholt, és az akibe belehabarodtam barátokkal egy sörrel beszélget esténként nyáron, na elég azt mantráznom, hogy biztos több is az mint egy sör, és tuti alkesz. Számomra ennyi elég, hogy elmúljon a rózsaszín köd.

Szintén tabu pasi.

Amíg csak kerültem, meg idő és stb, addig folyton idealizáltam, csak kínlódtam, így meg elmúlt a varázsa.

2019. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7

De jó neked! Az enyémnek ennél sokkal durvább dolgai is kiderültek, amik taszítottak.. Sőt, nagyon sok rossz tulajdonságát ismertem meg, ami nem feküst nekem. Mégsem tudtam közömbössé válni, a pulzusom 2 év után is az egekbe volt és rosszul voltam tőle.


Persze egy idő után már nem bírtam tovább szenvedni és bár nagyon nehéz volt, magamtól sem akartam tovább látni/hallani, mert mindig fájt.


Hát így lehet, kérdező.

2019. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az, ha szenvedsz? Ez is az élet velejárója és így legalább jobban értékeled azt a helyzetet, mikor nem szenvedsz.

Én mikor szenvedtem szerelmi bánatomban, elkezdtem honfoglalózni és teljesen lekötött.

Klánok is vannak, ismerkedni is lehet, csupa okos ember, bár már ezer éve nem játszottam vele, mert már nem szenvedek, inkább ettől a kérdéstől szenvedek!


[link]

2019. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!