Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni a pasim? Mitcsináljak hogy akarja?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt

Mászok rá csókolgatom simogatom o meg eltol csak megpuszil es ennyi. Ma reggel is akartam vele errol beszelni de o csak annyit mond hogy faradt aludnia kell mert nagyon koran kel. Meg egyutt is furdottunk most mar inkabb csak egyedul furdik mi baja lett?


2019. máj. 28. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert lefekszik mással.

Komolyra fordítva a szót: mióta?

2019. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a ráknak vagy egy impotens, meleggel?
2019. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 hónapja van ez
2019. máj. 28. 19:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Pasim 28 éves én 25
2019. máj. 28. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A jel nyilvánvaló csak sokan nem akarnak tudomást venni róla. Nem akar már téged nem vágyik rád. Valószínűleg van valaki a háttérben akivel jól elvan. Vagy csak simán ennyi volt részéről és nem meri elmondani.
2019. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs senkije én mondtam már neki ha van valakije mondja el és sírtam ő megnyugtatott és mondta hogy nem csal meg ne sírjak, szeret. De tényleg szeret érzem. Csak a szexet nem akarja mondtam már neki menjen orvoshoz de nem akar
2019. máj. 28. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Áltathatod magadat, de ennek a kapcsolatnak vége.

Amúgy lehet, hogy igazat mond a srác, és nem csalt meg... Viszont a gondolataiba már beköltözhetett valaki más...

2019. máj. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja aki csalja a másikat hogy nem csalja. Nem láttam még olyat aki beismerte volna hogy igen csallak ezérz nem akarom veled a szexet.
2019. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért vallaná be, hoyx megcsal?
2019. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs senkije én mondtam már neki ha van valakije mondja el és sírtam ő megnyugtatott és mondta hogy nem csal meg ne sírjak, szeret. De tényleg szeret érzem. Csak a szexet nem akarja mondtam már neki menjen orvoshoz de nem akar


Óóóó Drágám! Kis naív!

2019. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!