Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 3 Hónappal ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 3 Hónappal ezelőtt megismerkedtem egy arab fiúval és mindennap beszélünk és szerelmesek lettünk. Feleségül akar venni de ő nemtudja hogy én már nemvagyok szűz. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 13:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%
Kösd ki az internetet, ha ilyen hülye vagy. Nehogy hozzámenj.
2011. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
30%
én a helyedben hozzámennék...DE NEM MA!
2011. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
57%
Hozzá ne menj!
2011. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
54%
Na, megvan a következő A lányom nélkül soha! könyv szerzője!
2011. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Hááát.. Én azt tanácsolom, hogy nagyon jól ismerd ki azt a fiút, mert számtalan hírt lehet találni neten, hogy fogva tartották a nőt meg ilyesmi..

A kérdésre válaszolva pedig, szerintem ha arrafelé halad a téma, akkor mondd el neki. Ha szeret téged, akkor így is szeretni fog. Legalábbis reménykedjünk benne :)

2011. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
nem biztos, hogy akkor nem szeret. Majd jobban megismeritek egymást, meg lehet beszélni, volt már egy kapcsolatod.
2011. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
32%
Én még nem sok jót hallottam arab férfi - külföldi nő házasságából..általában szegény nő mindig alaposan megszívja.:S
2011. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%
Ha olyan hülye vagy, hogy összejöttél egy arabbal, akkor nyugodtan menjél hozzá, majd együtt tevegeltek a sivatagban. Csak hogy tudd, fel kell venned a vallását és a férfi engedélye nélkül semmit nem csinálhatsz! Még haza sem utazhatsz, ha a férfi nem adja írásos engedélyét! Sokan jártak így, de ti barmok(már bocs) nem tanultok belőle! Hát akkor úgy kell neked!
2011. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass szűzhártyát. Amúgy hidd el nekem, hogy őt egyáltalán nem a Te szűzességed érdekli.
2011. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért várjál már még a házassággal!Előbb ismerjétek meg egymást normálisan,aztán ha minden jól megy,utána jöhet a házasság,de nehogy Te menj oda hozzá,hanem jöjjön ő ide lakni.És ha nem vagy szűz,akkor mi van?Más a kultúra itt is ott is,úgyhogy ez nem számít.Ha neki számít,vegyen el arab nőt!
2011. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!