Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renata199503 kérdése:

Van egy fiu akit nagyon szeretek 1 evig voltunk egyutt neki is csaladja van meg nekem is elmondtam hogy en meg erzek iranta valamit de mar nem Akkarok semmit azota furan viselkedik velem szerintettek miert?

Figyelt kérdés

#nem szeret engem
2019. máj. 30. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kap több ingyenpi.nát?
2019. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van ez, mert nagyon helytelenül írsz.
2019. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lilla64 ***** válasza:
Mégis mit vártál? Hogy könyörögni fog?
2019. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg ő is szeret téged, de mivel visszautasítottad, van annyi esze, hogy eltol magától. Ha nem tenné, csak magában őrlődne érzelmei miatt. Így egy idő után majd el tud felejteni.
2019. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiv nem keres de folyton azt kerdezte mit akkarok mindjam meg h ennek mi ertelme mert neki is meg nekem is gyereke van de folyamatosan nezet engem
2019. jún. 3. 01:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő 33 én 24 de még a mai napig nagyon szerettem nem tudom elfelejteni és ő ugy viselkedik hogy nem értem pedig azt kérdezte mit akkarok tole mondtam semmit erre ő megharagudott és azota fura viselkedes
2019. jún. 4. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!