Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van az, hogy en mar nem tudok a sraccal, akinek elmondtam, hogy tetszik ugyanugy viselkedni, mint reg, o pedig ugy viselkedik, mimtha mi se tortent volna?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy fogalmaztál neki? Az, hogy tetszik neked, nem elég bizonyíték mindenkinek, hogy igaz is. Szerelmet nem vallottál ám ezzel és ha komolyat akar a tag, akkor lehet, hogy csak megjátsza, hogy ugyanúgy gondol rád, de belül megveszhet érted annyira, hogy fél, talán el is riasztana ha rádzúdítja egyből. Vagy nem bízik még benned annyira és akar elrontani mindent, hogy idő előtt kezébe adja a szívét, amit már talán kifacsartak párszor.
2011. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat annyit mondtam neki, hogy tetszik, amire o azt mondta, hogy jo es kerdeztem, hogy ennyi es o erre azt mondta, hogy igen. Azota ha talalkozunk o akkor folyton koszon, akarhanyszor lat. Elotte azonban volt, hogy mellette mentem el es ram se nezett, eszre se vett.
2011. jan. 31. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha észrevesz akkor és mindig az jó... lenne... de így gyötörnek a kétségek vele kapcsolatban, amit minden férfinek született ember hagy valamivel kapcsolatban élet párjában is. Ettől izgalmas, ettől megfejthetetlen teljesen, ettől nem unalmas és ettől élhet a vágy egy életen keresztül is.


Többet nem mondhatok... :)

2011. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget!!!
2011. jan. 31. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
DE szereted is vagy csak tetszik?
2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És találkozgattok? Keresi a társaságodat?
2011. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neki csak annyit mondtam, hogy tetszik, de valojaban lassan fel eve szeretem.

Nem ugy talakozgatunk, hogy most leulunk beszelni vagy valami ilyesmi, csak osszefutunk a suliba es akkor ramkoszon. Hogy keresi-e a tarsasagom? Nem! De soha nem is kereste, csak egyszer, miutan ivott kicsit es jobb lett a kedve.

2011. febr. 1. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!